Menu strony

Zwiększ skuteczność swojej strony z Hotjar

Cześć, jeśli posiadasz już stronę internetową, to prawdopodobnie zależy Ci na tym, by była ona jak najbardziej skuteczna, czyli generowała jak najwięcej konwersji  w postaci sprzedaży bądź zapytań od potencjalnych klientów. W tym filmie pokażę Ci świetne i proste w obsłudze narzędzie analityczne o nazwie Hotjar, które pozwala sprawdzić jak zachowują się użytkownicy na Twojej stronie, wykryć ewentualne błędy, generalnie wyciągnąć wnioski co można na stronie usprawnić. A to wszystko w przyjemnej formie wizualnej. Zapraszam do oglądania.

Na początku opowiem Ci jak działa Hotjar  i co dokładnie możesz w nim zrobić, następnie pokażę Ci interfejs aplikacji z przykładowymi danymi oraz omówię przykładowe wnioski jakie można wyciągnąć z raportów generowanych przez to narzędzie.

Jak działa Hotjar


Treść z ekranu (zobacz wideo)

Interfejs aplikacji

Heatmap:

Recordings:

Funnels:

Forms:

Feedback


Jak widzisz z Hotjara można wyciągnąć sporo ciekawych wniosków za sprawą bardzo prostych wizualnych analiz.

Najlepszą drogą do poprawienia skuteczności strony internetowej jest analiza zebranych danych, wprowadzanie poprawek i… dalsze testy. W ten sposób krok po kroku możemy:

Mam nadzieję, że możliwości Hotjara przypadły Ci do gustu. Jeśli chciałbyś wdrożyć to narzędzie w swoim serwisie i potrzebujesz kogoś kto wykona część techniczną – skontaktuj się ze mną. Pomogę Ci skonfigurować całe narzędzie tak, abyś później mógł w prosty sposób analizować raporty, dokładnie tak jak pokazałem Ci przed chwilą.

A jeśli jeszcze nie masz strony internetowej to mogę ją dla Ciebie zbudować – zobacz moją ofertę, portfolio i referencje. Moja firma od kilku lat realizuje tego typu projekty i z pewnością będziemy mogli Ci pomóc.

Jeśli wskazówki z tego filmu były dla Ciebie przydatne – daj kciuk w górę pod filmem na YouTube, a jeśli chcesz dostawać więcej tego typu porad zupełnie za darmo – zasubskrybuj mój kanał i zapisz się na newsletter tutaj.

Do zobaczenia w kolejnym filmie!

Odbierz darmowy ebook za zapis na newsletter

ebook jak zdobywać klientów przez internet

Zobacz także

sklepy internetowe Olsztyn

Niezmiernie jest mi miło wystawić rekomendację Panu Arturowi Kosińskiemu, ponieważ jest to młody człowiek o wielkiej ambicji i wrażliwości artystycznej (…) Firmę Pana Artura szczerze polecam z racji jego zaangażowania w to czego podejmuje się wykonać.

Zbigniew, ramyozdobne.pl

referencje-artur-kosinski-strony-www

Nasza firma współpracuje z Arturem Kosińskim stale od 2013 roku. Przedmiotem naszej współpracy są między innymi kilka stron internetowych, sklep internetowy, projekty graficzne (…). Wykonywane zlecenia zawsze są zgodne z naszymi oczekiwaniami, w pełni profesjonalne i oddawane w ustalonym terminie.

Jakub, mzpack.pl

Więcej opinii
tworzenie stron internetowych olsztyn

Tworzenie stron internetowych

Platforma WordPress, dopasowanie do urządzeń mobilnych, prosta obsługa

Tworzenie sklepów internetowych

Wszystkie funkcje potrzebne do sprzedaży produktów online, bez abonamentu

Audyty stron

Popraw skuteczność swojej strony dzięki moim wskazówkom

Kampanie Google Ads

Reklamy w wyszukiwarce Google, remarketing, reklamy Gmail, YouTube, inne

Usługi dodatkowe

SEO, Facebook Ads, email marketing, hosting i domeny, wsparcie techniczne

Darmowe poradniki wideo

Konkretne porady na temat e-commerce, stron www i reklamy w internecie

Pobierz cennik

Pobierz teraz mój cennik
na swoją skrzynkę email