WordPress – instrukcja zarządzania edytorem treści

Jeśli planujesz zlecenie stworzenia strony internetowej i nie wiesz jakiego systemu CMS użyć do jej zarządzania, to zapraszam Cię do obejrzenia tego filmu, w którym przedstawiam instrukcję zarządzania edytorem tekstowym w jednym z najpopularniejszych CMS-ów na świecie – WordPressie.

Cześć, jeśli planujesz zlecenie stworzenia strony internetowej i nie wiesz jakiego systemu CMS użyć do jej zarządzania, a firmy, z którymi rozmawiasz oferują różne możliwości, które Tobie niewiele mówią, to zapraszam Cię do obejrzenia tego filmu, w którym przedstawiam instrukcję zarządzania edytorem tekstowym w jednym z najpopularniejszych CMS-ów na świecie – WordPressie. 

To, co za chwilę zobaczysz, jest wyciętym fragmentem szkolenia z obsługi strony, które otrzymują moi klienci po zakupie strony. WordPress, który omawiam, posiada zainstalowaną wtyczkę rozbudowanego edytora TinyMCE Advanced.

W instrukcji omówione jest zarządzanie formatowaniem tekstu, wstawianie tabel, zdjęć, galerii, itd.

Jeśli poszukujesz wykonawcy strony internetowej na WordPressie – skontaktuj się ze mną – moja firma od kilku lat realizuje tego typu projekty. 

Jeśli wskazówki z tego filmu były dla Ciebie przydatne – daj kciuk w górę pod filmem, a jeśli chcesz dostawać więcej tego typu porad zupełnie za darmo – zasubskrybuj mój kanał na YouTube i zapisz się na newsletter poniżej.

Do zobaczenia w kolejnym filmie!

Odbierz darmowy ebook

ebook jak zdobywać klientów przez internet

Ekspresowy przewodnik dla właścicieli firm i pracowników działów marketingu.

Zapisz się na mój newsletter, aby otrzymać ebook za darmo.