Prestashop 1.7 – jak dodawać i edytować produkty w panelu administracyjnym

Cześć, mniej więcej 3 lata temu umieściłem na kanale film z instrukcją obsługi sklepu Prestashop 1.6. Film ten do dzisiaj pomaga wielu osobom w zarządzaniu sklepem opartym na tej platformie. Ale mamy obecnie 2018 rok, technologia idzie do przodu i jest już stabilna wersja Prestashop 1.7, dlatego postanowiłem nagrać film prezentujący zarądzanie produktami w najnowszej odsłonie presty.

To, co za chwile zobaczysz, jest wyciętym fragmentem obszernego szkolenia z Prestashop 1.7, które otrzymują moi klienci po zakupie sklepu w mojej firmie. Szkolenie jest nagrywane z ekranu i z góry przepraszam za jakość dźwięku.

Jeśli chcesz otrzymać dostęp do pełnego szkolenia lub zamówić sklep oparty na tej platformie – skontaktuj się ze mną – od kilku lat moja firma realizuje tego typu usługi i z pewnością będziemy w stanie Ci pomóc.

Jeśli to nagranie było dla Ciebie w jakiś sposób przydatne – daj kciuk w górę pod filmem, a jeśli chcesz dostawać więcej tego typu porad zupełnie za darmo – zasubskrybuj mój kanał i zapisz się na newsletter poniżej.

Jeśli masz jakieś pytanie do zarządzania sklepem Prestashop 1.7 – napisz je w komentarzu pod filmem.

Do zobaczenia w kolejnym filmie!

Odbierz darmowy ebook

ebook jak zdobywać klientów przez internet

Ekspresowy przewodnik dla właścicieli firm i pracowników działów marketingu.

Zapisz się na mój newsletter, aby otrzymać ebook za darmo.