Jak przesyłać duże pliki przez internet – instrukcja WeTransfer

Linki z filmu: https://wetransfer.com

Jeśli zdarzają Ci się problemy z przesyłaniem dużych plików drogą mailową, np. program pocztowy blokuje dodanie załącznika lub dostajesz zwrotkę, że mail nie został dostarczony, to w tym filmie mam dla Ciebie proste rozwiązanie. Poznasz darmowy sposób na bezproblemowe przesyłanie dużych plików przez internet. Zapraszam do oglądania.

Istnieje dużo sposobów na przesyłanie plików przez internet, poza standardowym mailem, z którym mogą być problemy. Chodzi mi o aplikacje do udostępniania danych w chmurze. Być może słyszałeś o takich aplikacjach jak  Dropbox, Google Drive, OneDrive, albo właśnie WeTransfer, czyli serwis, który dzisiaj chciałbym omówić.

WeTransfer różni się od innych tego typu serwisów tym, że nie trzeba w nim zakładać konta. Wystarczy wejść na stronę, wgrać plik, wpisać adres odbiorcy i kliknąć jeden przycisk. Prostota i szybkość działania jest niewątpliwą zaletą tego systemu, ale ma on też jedną wadę. Pliki przesyłane przez WeTransfer są dostępne w chmurze tylko przez 7 dni. Po tym czasie zostają trwale skasowane. Jeśli więc korzystasz z tego narzędzia, upewnij się, że by pobierać wszystkie dane i zapisywać je na dysku swojego komputera.

Jak przesyłać duże pliki przez internet?

Przeniesiemy się teraz do ekranu, gdzie pokażę Ci jak przesyłać pliki przez WeTransfer (treść dostępna w filmie powyżej). (…) Jak widzisz przesyłanie plików przez WeTransfer jest banalnie proste. Sam wykorzystuję ten sposób przy współpracy z Klientami, którzy przesyłają mi w ten sposób materiały do stworzenia strony internetowej czy sklepu.

Przy okazji jeśli planujesz zbudować stronę internetową lub sklep – skontaktuj się ze mną. Moja firma od kilku lat realizuje tego typu projekty – portfolio stron www – i z pewnością będziemy mogli Ci pomóc.

Jeśli wskazówki z tego filmu były dla Ciebie przydatne – zasubskrybuj mój kanał na YouTube i zapisz się na newsletter.

Do zobaczenia w kolejnym filmie!

Odbierz darmowy ebook

ebook jak zdobywać klientów przez internet

Ekspresowy przewodnik dla właścicieli firm i pracowników działów marketingu.

Zapisz się na mój newsletter, aby otrzymać ebook za darmo.