Menu strony

Co sprzedawać w internecie? Instrukcja Google Trends

Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem sprzedaży w internecie, ale nie masz jeszcze pomysłu co sprzedawać to zapraszam Cię do obejrzenia instrukcji korzystania z darmowego narzędzia Google Trends. W tym filmie pokażę Ci jak działa Google Trends i w jaki sposób można wykorzystać to narzędzie do oceny swojego pomysłu na biznes. Jeśli planujesz dodatkowo założyć sklep internetowy, zobacz wideo: Zakładanie sklepu internetowego – od czego zacząć.

Google Trends to narzędzie, w którym możemy sprawdzić popularność wyszukiwania w sieci określonych haseł. Jeśli więc myślisz o założeniu sklepu internetowego i nie wiesz czy sprzedawać np. elektronikę czy ubrania to Google Trends pomoże Ci ocenić która grupa produktów jest częściej wyszukiwana przez internautów.  W filmie poznasz interfejs narzędzia Google Trends oraz praktyczny przykład poszukiwania popularnych produktów do sklepu internetowego. Z uwagi, że jest to typowo praktyczny film, ta część nie została opisana w wersji tekstowej.

Zapraszam do obejrzenia filmu i przetestowania narzędzia we własnym zakresie. Jeśli będziesz miał jakieś pytania czy uwagi – podziel się w komentarzu pod filmem na YouTube.

Jeśli masz już pomysł i planujesz założenie sklepu internetowego – skontaktuj się ze mną. Moja firma od kilku lat realizuje tego typu projekty i z pewnością będziemy mogli Ci pomóc.

Jeśli wskazówki z tego filmu były dla Ciebie przydatne – daj kciuk w górę pod filmem, a jeśli chcesz dostawać więcej tego typu porad – zasubskrybuj mój kanał na YouTube i zapisz się na newsletter.

Do zobaczenia w kolejnym filmie!

Odbierz darmowy ebook za zapis na newsletter

ebook jak zdobywać klientów przez internet

Zobacz także

Strona została wykonana zgodnie z założeniami i harmonogramem. Pan Artur zawsze był dostępny i szybko reagował na wysłane zapytania. Współpraca przebiegała bardzo dobrze.

Łukasz, angelnieruchomosci.pl

referencje-artur-kosinski-strony-www

Nasza firma współpracuje z Arturem Kosińskim stale od 2013 roku. Przedmiotem naszej współpracy są między innymi kilka stron internetowych, sklep internetowy, projekty graficzne (…). Wykonywane zlecenia zawsze są zgodne z naszymi oczekiwaniami, w pełni profesjonalne i oddawane w ustalonym terminie.

Jakub, mzpack.pl

Więcej opinii
tworzenie stron internetowych olsztyn

Tworzenie stron internetowych

Platforma WordPress, dopasowanie do urządzeń mobilnych, prosta obsługa

Tworzenie sklepów internetowych

Wszystkie funkcje potrzebne do sprzedaży produktów online, bez abonamentu

Audyty stron

Popraw skuteczność swojej strony dzięki moim wskazówkom

Kampanie Google Ads

Reklamy w wyszukiwarce Google, remarketing, reklamy Gmail, YouTube, inne

Usługi dodatkowe

SEO, Facebook Ads, email marketing, hosting i domeny, wsparcie techniczne

Darmowe poradniki wideo

Konkretne porady na temat e-commerce, stron www i reklamy w internecie

Pobierz cennik

Pobierz teraz mój cennik
na swoją skrzynkę email