Co sprzedawać w internecie? Instrukcja Google Trends

Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem sprzedaży w internecie, ale nie masz jeszcze pomysłu co sprzedawać to zapraszam Cię do obejrzenia instrukcji korzystania z darmowego narzędzia Google Trends. W tym filmie pokażę Ci jak działa Google Trends i w jaki sposób można wykorzystać to narzędzie do oceny swojego pomysłu na biznes.

Google Trends to narzędzie, w którym możemy sprawdzić popularność wyszukiwania w sieci określonych haseł. Jeśli więc myślisz o założeniu sklepu internetowego i nie wiesz czy sprzedawać np. Elektronikę czy ubrania to Google Trends pomoże Ci ocenić która grupa produktów jest częściej wyszukiwana przez internautów.

W filmie poznasz interfejs narzędzia Google Trends oraz praktyczny przykład poszukiwania popularnych produktów do sklepu internetowego. Z uwagi, że jest to typowo praktyczny film, ta część nie została opisana w wersji tekstowej.

Zapraszam do obejrzenia filmu i przetestowania narzędzia we własnym zakresie. Jeśli będziesz miał jakieś pytania czy uwagi – podziel się w komentarzu pod filmem na YouTube.

Jeśli masz już pomysł i planujesz założenie sklepu internetowego – skontaktuj się ze mną. Moja firma od kilku lat realizuje tego typu projekty i z pewnością będziemy mogli Ci pomóc.

Jeśli wskazówki z tego filmu były dla Ciebie przydatne – daj kciuk w górę pod filmem, a jeśli chcesz dostawać więcej tego typu porad – zasubskrybuj mój kanał na YouTube i zapisz się na newsletter (okienko na dole strony). Za zapis na newsletter otrzymasz e-book “10 sposobów na zdobywanie klientów przez internet”.

Do zobaczenia w kolejnym filmie!

Zobacz także

10 sposobów na zdobywanie klientów przez internet

tworzenie stron internetowych olsztyn

Ekspresowy przewodnik dla właścicieli firm i pracowników działów marketingu.

Zapisz się na mój newsletter, aby otrzymać ebook za darmo.

Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail do celu wysyłki newslettera przez Artur Kosiński Group
(zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dn. 29.08.1997, Dz. U. z 2002 r, Nr.101, poz.926 oraz Rozp. UE z dn. 27.04.2016 roku - RODO).