Szanowni Państwo, do 16.07 jestem na urlopie. Na wszystkie maile odpowiem po powrocie.

Google Partner arturkosinski.pl
Skontaktuj się
Wyszukaj na stronie...
Zamknij wyszukiwarkę

Referencje

Poznaj opinie moich klientów. Chcesz dodać swoją opinię? Skorzystaj z formularza kontaktowego.

Referencje A. Kosinski 1

Pan Artur jest osobą rzetelną i zaangażowaną, która potrafi stworzyć rozwiązania dedykowane i dopasowane do potrzeb klienta. Jest to profesjonalista, który zawsze służy radą i pomocą.

Bartłomiej, polski.golf

Referencje page 0001

Współpraca z Panem Arturem przebiegła bardzo szybko, konkretnie i miło. Co sobie wymyśliłam to Pan Artur stanął na wysokości zadania. Końcowo projekt ogromnie mi się podoba i jestem bardzo zadowolona.

Agnieszka, agnieszkaplewa.pl

referencje Kasia i Artur

Artur to wizjoner… z dużą pokorą, za co bardzo go cenimy. Polecamy jego usługi z pełna odpowiedzialnością.

Kasia i Artur, sprawdzenie-dzialki.pl

referencje zamaro

Współpraca z Panem Arturem przebiegała wzorowo – doradzał i proponował bardziej optymalne rozwiązania. Na moje sugestie i pytania odpowiadał szybko, w sposób rzeczowy i zrozumiały. Cały kontakt odbywał się drogą telefoniczną i mailową co pozwoliło zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Urszula, ogrodyzamaro.pl

referencje bs

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Usługa została wykonana bardzo profesjonalnie i terminowo. Współpraca przebiegała płynnie i bezproblemowo. Dziękuję za kreatywność, zaangażowanie i profesjonalizm. Chciałbym polecić usługi Artura Kosińskiego każdemu, kto potrzebuje kompleksowej obsługi w zakresie stworzenia strony internetowej.

Beata, beataszymanska.pl

Pan Artur okazał się osobą bardzo pomocną, doradzał mi w różnych kwestiach, nakierowywał, szybko odpowiadał na moje pytania, angażował się i szybko działał. Rzetelna firma z wzorowym poziomem usług.

Małgorzata, magles.pl

Cały proces odbył się terminowo, rzetelnie i z wielką precyzją, na jaką liczyliśmy. Wszystkie uwagi, jakie chcieliśmy wprowadzić już po oddaniu nam wszystkich dostępów również były natychmiastowo wprowadzane w życie bez żadnych problemów.

Rafał, rafos-garden.pl

opinia maciej

Współpraca z Arturem to czysta przyjemność. Od początkowego etapu wykazał zainteresowanie projektem i dołożył wszystkich starań, żeby moje wyobrażenie o stronie internetowej przenieść w praktykę. Przez cały proces był otwarty na dyskusje i wysłuchiwał cierpliwie moich kolejnych sugestii oraz poprawek, za co jestem bardzo wdzięczny.

Maciej, partout-lang.com

opinie artur kosiński

Artur Kosiński wykonał dla mojej firmy stronę internetową www.elektrykdobremiasto.pl oraz wizytówkę Google Maps. Dzięki tym działaniom moja firma zaczęła szybko wyświetlać się w wynikach wyszukiwania. Przełożyło się to na dużą liczbę nowych zapytań od klientów.

Paweł, elektrykdobremiasto.pl

Współpraca układa się wzorcowo – doradztwo przy projektowaniu strony www, stworzenie sklepu internetowego, jak i późniejsze działania: pozycjonowanie, kampanie Google Ads oraz pomoc techniczna przy stronie www.

Krzysztof, kart-map.pl

Wszystkie nasze uwagi i poprawki zostały bez problemu naniesione. Bardzo miłym dodatkiem był również film szkoleniowy z obsługi strony. Rekomendujemy wszystkim, dla których liczy się szybkość i profesjonalizm.

Piotr, psychon.pl

referencje

Pan Artur pomaga przy rozwiązywaniu wszelkich problemów technicznych związanych ze sprzedażą online, jak i całym środowiskiem internetowym. Od początku współpraca przebiega bardzo sprawnie.

Karolina, horsense.pl

rekomendacja artur kosiński

Pan Artur wszystkie powierzone przeze mnie zlecenia wykonuje terminowo (online), szybko odpowiada na maile. Przy jakichkolwiek trudnościach można liczyć na wsparcie ze strony Pana Artura.

Magda, permanentnyolsztyn.com

referencje artur kosinski

Z firmą Pana Artura prowadzimy stałą współpracę przy promocji naszych gabinetów kosmetycznych. Od czasu rozpoczęcia współpracy widzimy znaczny wzrost ilości nowych klientów. Polecam wszystkim firmom, które chcą rozwinąć skrzydła.

Kasia, chimera.olsztyn.pl

referencje-miejskie-ziele

Pan Artur nigdy nie użył słów „nie da się”, sam zaproponował najbardziej optymalne rozwiązania i możliwości. Współpracując miałam poczucie pełnego wsparcia i bezpieczeństwa.

Małgorzata, miejskieziele.pl

Pan Artur to profesjonalista, który nie dość, że szybko zrobił dla nas sklep, to doskonale dostosowuje swoje projekty do indywidualnych potrzeb klienta. Polecam wszystkim osobom, które cenią sobie profesjonalizm.

Paweł, coffeecoffee.pl

Współpraca przy budowie strony przebiegała bez żadnych problemów, została zrealizowana w całości online. Zlecenie zostało wykonane zgodnie z wytycznymi technicznymi i w ustalonym terminie.

Bartłomiej, classiclady.pl

Strona została wykonana zgodnie z założeniami  oraz harmonogramem. Pan Artur zawsze był dostępny pod telefonem i szybko reagował na wysyłane mailem zapytania.

Łukasz, angelnieruchomosci.pl

referencje Artur Kosiński tworzenie stron www

Od początku współpraca przebiegała sprawnie, profesjonalnie i zgodnie z ustaleniami. Jestem zadowolony z efektów współpracy z Panem Arturem i z pełną odpowiedzialnością rekomenduję jego usługi innym.

Kamil, surrey.pl

referencje brzozowski strona internetowa

Cały proces wykonywania usługi przebiegał sprawnie, konkretnie i bez problemów, w przeciwieństwie do innych firm, z którymi współpracowałem wcześniej. Na uwagę zasługuje szybki czas realizacji i rozsądna wycena.

Andrzej, brzozowski.olsztyn.pl

referencje-artur-kosinski-mislead-fashion

Firma Pana Artura wykonała zadanie budowy sklepu internetowego na ocenę celującą. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony solidnym szkoleniem, które rozwiało wszystkie moje wątpliwości dotyczące modernizacji strony.

Aleksander, misleadfashion.com

Nasza firma współpracuje z Panem Arturem od 2016 roku. Podsumowując lata współpracy możemy powiedzieć, że firma Pana Artura jest solidnym partnerem biznesowym, realizującym zadania terminowo i bez zastrzeżeń.

Jarosław, pakuj24.pl

referencje-artur-kosinski-strony-www

Przedmiotem naszej współpracy od 2013 roku są między innymi kilka stron internetowych, sklep internetowy, projekty graficzne, różne formy reklamy internetowej. Wykonywane zlecenia zawsze są zgodne z oczekiwaniami, w pełni profesjonalne i oddawane w ustalonym terminie.

Jakub, mzpack.pl

Firma Pana Artura wykonała dla mnie różne usługi informatyczne na przestrzeni ostatnich lat, zawsze wywiązywała się ze zobowiązań. Pan Artur posiada dużą wiedzę i doświadczenie potrzebne w web marketingu, jego usługi są zawsze na najwyższym poziomie.

Jarosław, wierniccy.co

Cała współpraca przebiegała bezproblemowo, według ustalonych wcześniej zasad. Kontakt online znacznie ułatwił i wpłynął bardzo pozytywnie na szybkość wykonanej pracy. Jesteśmy usatysfakcjonowani wynikami współpracy i przekonani, że kolejne projekty również będziemy realizować wspólnie.

Bartosz, vegetalis.pl

Zlecenie wykonania trzech sklepów internetowych, w tym hurtowni online oraz liczne zlecenia wykonania dodatkowych modułów do sklepów były wykonywane zgodnie z ustaleniami, w wyznaczonym terminie, a kontakt odbywał się wyłącznie online.

Tomasz, mennicabydgoska.com

Doświadczenie i wysoki poziom umiejętności prezentowanych przez firmę Pana Artura pozwala mi polecić firmę nie tylko jako profesjonalnego dostawcę usług, ale również jako konsultanta w trudnych i spornych sytuacjach.

Mirosław, geodetanidzica.pl

Współpraca między naszymi firmami rozpoczęła się w listopadzie 2015 i trwa do dnia dzisiejszego. Komunikacja wyłącznie online odbywała się bez żadnych barier, Pan Artur przez cały czas wykazywał się wysokim zaangażowaniem, terminowością  oraz ciekawymi pomysłami.

Wojciech, meble-andrew.pl

Pan Artur poprawiał zrobioną dla nas przez innego informatyka stronę sklepu internetowego, z której nie byliśmy do końca zadowoleni. Po naniesionych zmianach strona jest taka, jaką chcieliśmy. Szczerze polecam.

Katarzyna, stellafashion.pl

Pan Artur jest osobą rzetelną i zawsze w 100% zaangażowaną. Jestem w pełni usatysfakcjonowana z tej współpracy i z czystym sumieniem mogę polecić firmę Pana Artura.

Izabela, morandi.pl

Rzadko zdarza się, by firma realizująca projekty tego typu tak sprawnie odpowiadała na maile i tak błyskawicznie realizowała usługi. W związku z tym firmę Pana Artura polecam wszystkim, którzy szukają rzetelnego wykonawcy.

Marcin, empemedia.pl

Miło mi bardzo, że tak wspaniale układa nam się współpraca. Szczególnie jestem zadowolona z działającego już sklepu internetowego, który ma ceny przeliczane z różnych szerokości materiałów, wszystko działa bezbłędnie.

Grażyna, qualitymat.pl

strony internetowe olsztyn referencje

Jest to młody człowiek o wielkiej ambicji i wrażliwości artystycznej, posiada on cechy jakże ważne dla rozwijającej się firmy – uczciwość, rzetelność, słowność. Pan Artur zawsze służy pomocną radą, posiada dużą wiedzę z zakresu swojej działalności i nie tylko.

Zbigniew, ramyozdobne.pl

referencje artur kosiński strony www olsztyn

Pan Artur jest profesjonalistą, świetnie potrafi dostosować stronę do potrzeb klienta. Kontakt z Panem Arturem jest wzorowy, nasza nowa strona powstała od podstaw w kilka dni i spełnia nasze oczekiwania w 100%.

Marta, baloniarnia.olsztyn.pl

referencje Artur Kosiński strony www olsztyn

Szczerze polecam usługi firmy Pana Artura w zakresie tworzenia stron internetowych. Pan Artur od postaw oraz według własnego projektu stworzył dla mojej firmy stronę internetową. Jestem bardzo zadowolona z ostatecznego wyglądu i działania strony.

Katarzyna, slubwarszawa.pl

Firma Pana Artura wykonała na moje zlecenie dwujęzyczny sklep internetowy. Mieszkam we Francji, więc współpraca odbywała się w całości online. Wszystko było skończone we wcześniej ustalonym terminie bez absolutnie żadnych problemów.

Agnieszka, uszatek.fr

referencje Artur Kosiński strony internetowe Olsztyn

Firma Pana Artura zaprojektowała oraz wykonała sklep internetowy, wdrażając wiele dodatkowych udogodnień sprzedażowych. Cały proces tworzenia sklepu przebiegał sprawnie i zgodnie z naszymi wskazówkami.

Monika, cerstone.pl

referencje Artur Kosiński tworzenie stron www

Po przykrych doświadczeniach z firmą informatyczną, która wykonywała dla nas przez ponad pół roku sklep, z którego nie byliśmy do końca zadowoleni, mieliśmy to szczęście, że trafiliśmy na firmę Pana Artura, która doprowadziła naszą stornę do pełnej funkcjonalności.

Jolanta, tramway-e-butik.pl

referencje Artur Kosiński strony interentowe Olsztyn

Z Panem Arturem współpracujemy do 2015 roku. Na początku Pan Artur zajął się stworzeniem i obsługą jednej strony, następnie drugiej. Oczywiście wszystkie prace zostały wykonane na najwyższym poziomie. Następnie wdrożyliśmy kampanię reklamową, która przyniosła pozytywne efekty w postaci zwiększonej liczby zapisów na kolonie.

Karolina, dzieciecepodroze.pl

referencje Artur Kosiński 1

Współpraca między naszymi firmami rozpoczęła się w 2015 roku, trwa do dzisiaj i odbywa się online. Zakres współpracy obejmuje tworzenie wielu stron www, pozycjonowanie strony i projekty graficzne. Wszystkie usługi były realizowane terminowo i cechowały się wysoką jakością.

Steve, treatmed.pl

referencje Artur Kosiński 2

Z przyjemnością rekomenduję firmę Pana Artura jako bardzo profesjonalnego dostawcę rozwiązań internetowych opartych na WordPress. Rozpoczęliśmy od prostych stron typu landing page, byliśmy tak bardzo zadowoleni z każdego kolejnego projektu, że zdecydowaliśmy się współpracować gdziekolwiek jest to możliwe, m.in. przy optymalizacji, utrzymaniu, projektowaniu, itd.

Filip, crescendoapp.com

referencje Artur Kosiński 4

Z przyjemnością chcemy zarekomendować firmę Pana Artura, która wykonała dla nas stronę i inne usługi. Nasza współpraca zawsze odbywała się bardzo profesjonalnie, szybko i według naszych zaleceń.

Grzegorz, globalsportschool.pl

Współpracujemy z firmą Pana Artura od 2014 roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposoby pracy (komunikacja online), zaangażowania firmy, jej profesjonalizmu i konkurencyjnych cen. Polecam Pana Artura jako solidnego partnera w dziedzinie reklamy online.

Jolanta, pieczatki-erzet.pl

Mimo zaawansowanych działań informatycznych, wystarczający okazał się kontakt online, w którym rzeczowo określamy się co do postępów przy kolejnych etapach pracy. Czas reakcji oceniamy na wzorowy.

Joanna, donnastore.pl

Polecam firmę Pana Artura w zakresie tworzenia i optymalizacji stron oraz przygotowywania rozwiązań poprawiających funkcjonalność i skuteczność stron www. Firmę cenię za szybką realizację zleceń i sprawny kontakt online.

Rafał, poradnikogrodniczy.pl

Po oddaniu nam dostępu do sklepu internetowego firma Pana Artura zabdała o pakiet szkoleń, dzięki któremu możemy z łatwością prowadzić naszą działalność w internecie.

Honorata, sklepfason.pl

Przez ponad 10 lat trochę się tego zebrało…
Chcesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów?


Przejdź do kontaktu
strony www olsztyn

Rozważasz współpracę ze mną?

Sprawdź, dlaczego warto.

Bezpośredni kontakt
Rozwiń informację
Współpracowałeś kiedyś z agencją i wiesz jak ciężko się komunikować z supportem? U mnie jest inaczej. Wykonuję osobiście większość prac i kontaktujesz się tylko ze mną.
Działania, które przynoszą efekty
Rozwiń informację
Przez lata testowałem (i nadal to robię) różne rozwiązania by skupić się na tych, które po prostu działają.
Szybkie terminy realizacji
Rozwiń informację
Większość zleceń wykonuję przed zadeklarowanym terminem. Nie obiecuję gruszek na wierzbie!
Transparentność
Rozwiń informację
Przekazuję wszelkie dostępy do stron internetowych, kont reklamowych, analityki. Rozliczenia ze mną są klarowne, każda oferta opisana jest w sposób, z którego jasno wynika podział mojego wynagrodzenia oraz opcji dodatkowych (jak płatne wtyczki do stron internetowych, czy budżety reklamowe w kampaniach marketingowych).
Jakość agencji w cenie freelancera
Rozwiń informację
Wąska specjalizacja w konkretnych rozwiązaniach internetowych (tworzenie stron i sklepów internetowych WordPress, marketing online w ekosystemie Google, marketing wideo w internecie) pozwala realizować skuteczne usługi niższym kosztem niż duże firmy.
Ciągły rozwój
Rozwiń informację
Od 2010 roku, kiedy wykonałem pierwsza stronę internetową, stale podnoszę kwalifikacje w obszarach swojej specjalizacji poprzez najróżniejsze kursy, szkolenia, grupy branżowe, itd.
Darmowa dawka wiedzy
Rozwiń informację
Dzielę się wiedzą, doświadczeniem i przydatnymi wskazówkami na blogu i kanale YouTube za darmo - sprawdź i subskrybuj kanał oraz newsletter. Zobacz także kurs płatny - wykład mp3 na temat podstawowych form zdobywania klientów przez internet.
Certyfikowany ekspert
Rozwiń informację
Moja wiedza z zakresu prowadzenia kampanii reklamowych potwierdzona jest certyfikatami Google Ads z różnych kategorii oraz statusem Google Partner.
Bogate doświadczenie
Rozwiń informację
Współpracowałem łącznie z kilkoma setkami firm i osób prywatnych, organizacjami małymi i dużymi, ministerstwami, związkami sportowymi, firmami zagranicznymi, itd.
Wszystko w jednym miejscu
Rozwiń informację
Od budowy strony internetowej, przez skuteczne formy marketingu po analitykę i optymalizację działań - wszystko u jednego, solidnego dostawcy.
Sztuczna inteligencja
Rozwiń informację
Blisko 15-letnie doświadczenie w branży internetowej łączę z najnowszymi osiągnięciami sztucznej inteligencji, by dostarczać usługi na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się

 

newsletter

Zapisz się na mój newsletter i odbierz ebook
„10 cech skutecznej strony internetowej”.

Odbiorcy mojego newslettera otrzymują cyklicznie darmowe poradniki, ciekawostki, ostrzeżenia przez oszustwami oraz nowości z branży internetowej.

Luźniejsze treści

Blisko 15-letnie doświadczenie w branży internetowej łączę z najnowszymi osiągnięciami sztucznej inteligencji, by dostarczać usługi na najwyższym poziomie.

Dostępność WCAG