Szanowni Państwo, w najbliższych tygodniach nie przyjmuję nowych zleceń. Więcej w tym filmie.

Google Partner arturkosinski.pl
Skontaktuj się
Wyszukaj na stronie...
Zamknij wyszukiwarkę

Strona internetowa dla pogotowia hydraulicznego

nowak24h

Nowak24h to firma oferująca usługi i pogotowie hydrauliczne 24h na terenie Olsztyna i okolic. Dla firmy tej wykonałem kilka usług związanych z widocznością w internecie, w tym między innymi budowa nowej strony internetowej dostępnej pod adresem nowak24h.pl, uporządkowanie problemów związanych z hostingiem, wizytówkami Google Moja firma, czy przeprowadzenie lokalnej kampanii Google Ads.

Prezentowana strona internetowa ma charakter witryny wizytówkowej typu one-page (cała treść znajduje się na stronie głównej). Graficznie nawiązuje do istniejącej identyfikacji wizualnej firmy, jest powiązana z Facebookiem, zoptymalizowana pod wyświetlanie w różnych lokalizacjach znajdujących się na terytorium działań firmy. Nie zabrakło również prezentacji usług, galerii zdjęć czy czytelnego kontaktu.

Ta strona internetowa posiada między innymi:

  • System zarządzania treścią CMS WordPress;
  • Szkolenie wideo z zarządzania;
  • Indywidualny projekt graficzny;
  • Dostosowanie strony internetowej do urządzeń mobilnych;
  • Integracja z usługami Google i Facebook
  • Pakiet zdjęć stockowych;
  • Galeria zdjęć;

nowak24h 1

Masz pytania na ten lub inny temat?

Skontaktuj się

Zobacz także

Strona internetowa dla gabinetu kosmetycznego

Kategorie: Portfolio stron www Portfolio

Strona chimeraderm.pl to efekt mojej kompleksowej współpracy z siecią gabinetów kosmetyki & medycyny estetycznej Chimera derm. Nasza współpraca rozpoczęła się...

Strona internetowa dla Ministerstwa Finansów (Instytut Finansów)

Kategorie: Portfolio stron www Portfolio

Jednym z ciekawych projektów, jakie wykonałem w 2022 roku była strona internetowa dla Instytutu Finansów – jednostki w Ministerstwie...

Strona internetowa dla gabinetu kosmetologii

Kategorie: Portfolio stron www Portfolio

HoliSkin Studio to gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej w Olsztynie. Gabinet miał zbudowaną identyfikację wizualną w social mediach, a...

Strona internetowa dla producenta win

Kategorie: Portfolio stron www Portfolio

Gevelli International to europejski dystrybutor gruzińskiego producenta win Gevelli Wine & Vineyards. Dla firmy Gevelli wykonałem, a następnie wielokrotnie...

Strona internetowa dla firmy z branży nieruchomości

Kategorie: Portfolio stron www Portfolio

Grunt to pieniądz do firma działająca w branży nieruchomości. Jedną z kluczowych ofert jest usługa skierowana do osób, które...

strony www olsztyn

Rozważasz współpracę ze mną?

Sprawdź, dlaczego warto.

Bezpośredni kontakt
Rozwiń informację
Współpracowałeś kiedyś z agencją i wiesz jak ciężko się komunikować z supportem? U mnie jest inaczej. Wykonuję osobiście większość prac i kontaktujesz się tylko ze mną.
Działania, które przynoszą efekty
Rozwiń informację
Przez lata testowałem (i nadal to robię) różne rozwiązania by skupić się na tych, które po prostu działają.
Szybkie terminy realizacji
Rozwiń informację
Większość zleceń wykonuję przed zadeklarowanym terminem. Nie obiecuję gruszek na wierzbie!
Transparentność
Rozwiń informację
Przekazuję wszelkie dostępy do stron internetowych, kont reklamowych, analityki. Rozliczenia ze mną są klarowne, każda oferta opisana jest w sposób, z którego jasno wynika podział mojego wynagrodzenia oraz opcji dodatkowych (jak płatne wtyczki do stron internetowych, czy budżety reklamowe w kampaniach marketingowych).
Jakość agencji w cenie freelancera
Rozwiń informację
Wąska specjalizacja w konkretnych rozwiązaniach internetowych (tworzenie stron i sklepów internetowych WordPress, marketing online w ekosystemie Google, marketing wideo w internecie) pozwala realizować skuteczne usługi niższym kosztem niż duże firmy.
Ciągły rozwój
Rozwiń informację
Od 2010 roku, kiedy wykonałem pierwsza stronę internetową, stale podnoszę kwalifikacje w obszarach swojej specjalizacji poprzez najróżniejsze kursy, szkolenia, grupy branżowe, itd.
Darmowa dawka wiedzy
Rozwiń informację
Dzielę się wiedzą, doświadczeniem i przydatnymi wskazówkami na blogu i kanale YouTube za darmo - sprawdź i subskrybuj kanał oraz newsletter. Zobacz także kurs płatny - wykład mp3 na temat podstawowych form zdobywania klientów przez internet.
Certyfikowany ekspert
Rozwiń informację
Moja wiedza z zakresu prowadzenia kampanii reklamowych potwierdzona jest certyfikatami Google Ads z różnych kategorii oraz statusem Google Partner.
Bogate doświadczenie
Rozwiń informację
Współpracowałem łącznie z kilkoma setkami firm i osób prywatnych, organizacjami małymi i dużymi, ministerstwami, związkami sportowymi, firmami zagranicznymi, itd.
Wszystko w jednym miejscu
Rozwiń informację
Od budowy strony internetowej, przez skuteczne formy marketingu po analitykę i optymalizację działań - wszystko u jednego, solidnego dostawcy.

Skontaktuj się

 

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj darmowe porady oraz informacje o promocjach.

Poznaj opinie moich Klientów

referencje Artur Kosiński 2

Z przyjemnością rekomenduję firmę Pana Artura jako bardzo profesjonalnego dostawcę rozwiązań internetowych opartych na WordPress. Rozpoczęliśmy od prostych stron typu landing page. Byliśmy tak bardzo zadowoleni z każdego kolejnego projektu, że zdecydowaliśmy się współpracować gdziekolwiek jest to możliwe, m.in. przy optymalizacji, utrzymaniu, projektowaniu, itd.

Filip, crescendoapp.com
referencje artur kosinski

Z firmą Pana Artura prowadzimy stałą współpracę przy promocji naszych gabinetów kosmetycznych. Od czasu rozpoczęcia współpracy widzimy znaczny wzrost ilości nowych klientów. Polecam wszystkim firmom, które chcą rozwinąć skrzydła.

Kasia, chimera.olsztyn.pl
referencje Artur Kosiński 1

Współpraca między naszymi firmami rozpoczęła się w 2015 roku, trwa do dzisiaj i odbywa się online. Zakres współpracy obejmuje tworzenie wielu stron www, pozycjonowanie strony i projekty graficzne. Wszystkie usługi były realizowane terminowo i cechowały się wysoką jakością.

Steve, treatmed.pl
referencje-miejskie-ziele

Pan Artur nigdy nie użył słów “nie da się”, sam zaproponował najbardziej optymalne rozwiązania i możliwości. Współpracując miałam poczucie pełnego wsparcia i bezpieczeństwa.

Małgorzata, miejskieziele.pl

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną.

Przejdź do kontaktu
Dostępność WCAG