Aktualnie mam przerwę od nowych projektów internetowych. Przeczytaj więcej na moim Facebooku.

Google Partner arturkosinski.pl
Skontaktuj się
Wyszukaj na stronie...
Zamknij wyszukiwarkę

O mnie

IMG 1081 popr

Cześć! Nazywam się Artur Kosiński i od 2010 roku pomagam firmom zdobywać klientów przez internet.

Wszystko zaczęło się na studiach… Ukończyłem kierunek Geodezja i Kartografia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. To właśnie podczas studiów miałem pierwszą styczność z programami graficznymi. W połączeniu z zamiłowaniem do tworzenia i nowych technologii, zaowocowało to tym, że równolegle z formalną edukacją samodzielnie nauczyłem się nowego zawodu, którym zajmuję się do dziś. 

01

Pierwszą stronę internetową stworzyłem w 2010 roku (nie licząc amatorskich projektów z czasów szkolnych). Od początku dążę do tego, by każdy kolejny projekt był w jakiś sposób lepszy od poprzedniego – zobacz aktualne portfolio. Wymaga to stałego podnoszenia kwalifikacji, śledzenia trendów i dostosowywania się do dynamicznie zmieniającej się branży. Na szczęście lubię to, co robię, dlatego możesz być pewny, że to co oferuję jest zgodne z bieżącymi standardami.

Powinieneś wiedzieć, że samo stworzenie strony internetowej lub sklepu internetowego na niewiele się zda, jeśli nie będziemy w stanie pozyskać na tym serwisie ruchu (użytkowników). Przez wiele lat testowałem najróżniejsze metody promocji stron i sklepów, by wyselekcjonować te, które przynoszą realne efekty bez wydawania fortuny –  zobacz co mogę Ci zaoferować oraz sprawdź mój kurs „Podstawy zdobywania klientów przez internet”.

Wielu klientów współpracuje ze mną od wielu lat – często od początku mojej działalności, ponieważ widzą realne efekty moich działań w zestawieniach przychodów swoich firm. Wiedzą także, że mogą liczyć na sprawną i elastyczną współpracę, szybką pomoc w razie awarii oraz zgodny z oczekiwaniami efekt końcowy – zobacz referencje oraz efekty stałej współpracy.

Poza działalnością usługową od 2014 roku prowadzę kanał na YouTube (zasubskrybuj kanał i bądź na bieżąco), w którym dzielę się konkretnymi i praktycznymi poradami z zakresu e-commerce (sklepy internetowe), stron www, reklamy w internecie i innych. Kanał dedykowany jest w szczególności właścicielom firm i osobom zajmującym się marketingiem w firmach.

zewnatrz 01

Wieloletnia obecność w branży pozwoliła mi zdobyć wartościowe kontakty do specjalistów w różnych dziedzinach pokrewnych.  Dzięki temu mogę zaproponować Klientowi kompleksowe usługi, m. in. copywriting, fotografia, druk, wirtualne spacery, hosting, usługi informatyczne i programistyczne, obsługa prawna sklepów internetowych i wiele innych.

Co dalej?

wnetrze 03

strony www olsztyn

Rozważasz współpracę ze mną?

Sprawdź, dlaczego warto.

Bezpośredni kontakt
Rozwiń informację
Współpracowałeś kiedyś z agencją i wiesz jak ciężko się komunikować z supportem? U mnie jest inaczej. Wykonuję osobiście większość prac i kontaktujesz się tylko ze mną.
Działania, które przynoszą efekty
Rozwiń informację
Przez lata testowałem (i nadal to robię) różne rozwiązania by skupić się na tych, które po prostu działają.
Szybkie terminy realizacji
Rozwiń informację
Większość zleceń wykonuję przed zadeklarowanym terminem. Nie obiecuję gruszek na wierzbie!
Transparentność
Rozwiń informację
Przekazuję wszelkie dostępy do stron internetowych, kont reklamowych, analityki. Rozliczenia ze mną są klarowne, każda oferta opisana jest w sposób, z którego jasno wynika podział mojego wynagrodzenia oraz opcji dodatkowych (jak płatne wtyczki do stron internetowych, czy budżety reklamowe w kampaniach marketingowych).
Jakość agencji w cenie freelancera
Rozwiń informację
Wąska specjalizacja w konkretnych rozwiązaniach internetowych (tworzenie stron i sklepów internetowych, marketing online w ekosystemie Google) pozwala realizować skuteczne usługi niższym kosztem niż duże firmy.
Ciągły rozwój
Rozwiń informację
Od 2010 roku, kiedy wykonałem pierwsza stronę internetową, stale podnoszę kwalifikacje w obszarach swojej specjalizacji poprzez najróżniejsze kursy, szkolenia, grupy branżowe, itd.
Darmowa dawka wiedzy
Rozwiń informację
Dzielę się wiedzą, doświadczeniem i przydatnymi wskazówkami na blogu i kanale YouTube za darmo - sprawdź i subskrybuj kanał oraz newsletter. Zobacz także kurs płatny - wykład mp3 na temat podstawowych form zdobywania klientów przez internet.
Certyfikowany ekspert
Rozwiń informację
Moja wiedza z zakresu prowadzenia kampanii reklamowych potwierdzona jest certyfikatami Google Ads z różnych kategorii oraz statusem Google Partner.
Bogate doświadczenie
Rozwiń informację
Współpracowałem łącznie z kilkoma setkami firm i osób prywatnych, organizacjami małymi i dużymi, ministerstwami, związkami sportowymi, firmami zagranicznymi, itd.
Wszystko w jednym miejscu
Rozwiń informację
Od budowy strony internetowej, przez skuteczne formy marketingu po analitykę i optymalizację działań - wszystko u jednego, solidnego dostawcy.

Skontaktuj się

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj darmowe porady oraz informacje o promocjach.

Dostępność WCAG