O mnie

Strony internetowe Olsztyn - Artur Kosiński

Witaj! Nazywam się Artur Kosiński i pomagam firmom zdobywać klientów przez internet.

Z wykształcenia jestem absolwentem (mgr inż.) kierunku Geodezja i Kartografia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. To właśnie na studiach miałem pierwszą styczność z programami graficznymi, która połączona z zamiłowaniem do tworzenia różnych rzeczy i nowych technologii, zaowocowała tym, że równolegle ze studiami samodzielnie nauczyłem się nowego zawodu, którym zajmuję się do dziś. 

Swoją pierwszą stronę internetową stworzyłem w 2010 roku. Od samego początku dążę do tego, by każdy kolejny projekt był w jakiś sposób lepszy od poprzedniego – zobacz aktualne portfolio. Wymaga to stałego podnoszenia kwalifikacji, śledzenia trendów i dostosowywania się do dynamicznie zmieniającej się branży. Dlatego możesz być pewny, że to co oferuję – jest zawsze aktualne i zgodne z bieżącymi standardami.

Powinieneś wiedzieć, że samo stworzenie strony internetowej lub sklepu internetowego na niewiele się zda, jeśli nie będziemy w stanie pozyskać na tym serwisie ruchu (użytkowników). Przez wiele lat testowałem najróżniejsze metody promocji stron i sklepów, by wyselekcjonować te, które przynoszą realne efekty bez wydawania fortuny –  zobacz co mogę Ci zaoferować.

Wielu klientów współpracuje ze mną od samego początku mojej działalności, ponieważ widzą realne efekty moich działań w zestawieniach przychodów swoich firm. Wiedzą także, że mogą liczyć na sprawną i elastyczną współpracę oraz zgodny z oczekiwaniami efekt końcowy – zobacz referencje.

Poza działalnością usługową od 2014 roku prowadzę kanał na YouTube, w którym dzielę się konkretnymi i praktycznymi poradami z zakresu e-commerce (sklepy internetowe), stron www, reklamy w internecie i innych. Kanał dedykowany jest w szczególności właścicielom firm i osobom zajmującym się marketingiem w firmach. Zasubskrybuj kanał i bądź na bieżąco.

Wieloletnia obecność w branży pozwoliła mi zdobyć wartościowe kontakty do specjalistów w różnych dziedzinach pokrewnych, dzięki czemu mogę zaproponować Klientowi kompleksowe usługi, m. in. copywriting, fotografia, druk, wirtualne spacery, hosting, usługi informatyczne i programistyczne, obsługa prawna sklepów internetowych i wiele innych.

Co dalej?

 

Wybrane referencje

strony www referencje

Firma Pana Artura wykonała swoje zadanie na ocenę celującą. Usługi były wykonywane rzetelnie, bardzo szybko i profesjonalnie. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony solidnym szkoleniem, które rozwiało moje wszystkie pytania dotyczące modernizacji strony. Pan Artur Wykazał się ogromną wiedzą związaną z tworzeniem sklepu internetowego, szacunkiem do klienta i ogromnym zaangażowaniem w tworzony projekt. Polecam.

Aleksander
misleadfashion.com

strony internetowe Olsztyn

Firma Pana Artura zaprojektowała oraz wykonała sklep internetowy, wdrażając wiele dodatkowych udogodnień sprzedażowych. Cały proces (...) przebiegał sprawnie i zgodnie z naszymi wskazówkami. Na uwagę zasługuje fakt, iż kompleksowe doradztwo, trafne sugestie, terminowość i dopełnienie umowy zgodnie początkowymi ustaleniami, sprawiły, że jesteśmy bardzo wdzięczni za pracę Pana Artura i szczerze polecamy jego usługi w w/w zakresie.

Dariusz
cerstone.pl

sklepy internetowe Olsztyn

Niezmiernie jest mi miło wystawić rekomendację Panu Arturowi, ponieważ jest to młody człowiek o wielkiej ambicji i wrażliwości artystycznej. Posiada on cechy jakże ważne dla rozwijającej się firmy - uczciwość, rzetelność, słowność. Pan Artur zawsze służy pomocną radą, ponieważ posiada dużą wiedzę z zakresu swojej działalności i nie tylko. (...) Szczerze polecam z racji jego zaangażowania w to czego podejmuje się wykonać.

Zbigniew
ramyozdobne.pl

Masz pytania?

biuro@arturkosinski.pl

Odpowiem w ciągu 24h
w dni robocze

Zostaw numer w formularzu

Oddzwonię w ciągu 24h
w dni robocze

Olsztyn i okolice

Obsługuję klientów z całego świata