O mnie

o mnie

Witaj! Nazywam się Artur Kosiński i pomagam firmom zdobywać klientów przez internet.

Z wykształcenia jestem absolwentem (mgr inż.) kierunku Geodezja i Kartografia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. To właśnie na studiach miałem pierwszą styczność z programami graficznymi, która połączona z zamiłowaniem do ogólnie pojętego “tworzenia czegoś z niczego” i nowych technologii zaowocowała tym, że równolegle ze studiami samodzielnie nauczyłem się nowego zawodu, którym zajmuję się do dziś. 

Swoją pierwszą stronę internetową stworzyłem w 2010 roku. Od samego początku dążę do tego, by każdy kolejny projekt był w jakiś sposób lepszy od poprzedniego (zobacz aktualne portfolio). Wymaga to stałego podnoszenia kwalifikacji, śledzenia trendów i dostosowywania się do dynamicznie zmieniającej się branży. Dlatego możesz być pewny, że to co oferuję – jest zawsze aktualne i zgodne z bieżącymi standardami.

 

o mnie 1

 

Zdaję sobie sprawę (i Ty też powinieneś), że samo stworzenie strony internetowej lub sklepu internetowego na niewiele się zda, jeśli nie będziemy w stanie pozyskać na tym serwisie ruchu (użytkowników). Dlatego przez wiele lat testowałem najróżniejsze metody promocji stron i sklepów, by wyselekcjonować te, które przynoszą realne efekty bez wydawania fortuny –  zobacz co mogę Ci zaoferować.

Wielu klientów współpracuje ze mną od samego początku mojej działalności, ponieważ widzą realne efekty moich działań w zestawieniach przychodów swoich firm. Wiedzą także, że mogą liczyć na sprawną i elastyczną współpracę oraz zgodny z oczekiwaniami efekt końcowy. Zobacz referencje.

Poza działalnością komercyjną od 2014 roku prowadzę kanał na YouTube, w którym dzielę się konkretnymi poradami (dla właścicieli firm) z zakresu e-commerce, stron www, reklamy w internecie i innych.

Wieloletnia obecność w branży pozwoliła mi zdobyć wartościowe kontakty do specjalistów w różnych dziedzinach pokrewnych, dzięki czemu mogę zaproponować Klientowi kompleksowe usługi, m. in. fotografia, druk, wirtualne spacery, hosting, usługi informatyczne i programistyczne, obsługa prawna sklepów internetowych i wiele innych.

Co dalej?

 

o mnie 2

10 sposobów na zdobywanie klientów przez internet

tworzenie stron internetowych olsztyn

Ekspresowy przewodnik dla właścicieli firm i pracowników działów marketingu.

Zapisz się na mój newsletter, aby otrzymać ebook za darmo.

Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail do celu wysyłki newslettera przez Artur Kosiński Group
(zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dn. 29.08.1997, Dz. U. z 2002 r, Nr.101, poz.926 oraz Rozp. UE z dn. 27.04.2016 roku - RODO).