Google Partner arturkosinski.pl
Wycena online
Wyszukaj na stronie...
Zamknij wyszukiwarkę

O mnie

intro foto 2022 1

Cześć! Nazywam się Artur Kosiński i od 2010 roku pomagam firmom zdobywać klientów przez internet.

Wszystko zaczęło się na studiach… Ukończyłem kierunek Geodezja i Kartografia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. 👨‍🎓️ To właśnie podczas studiów miałem pierwszą styczność z programami graficznymi. W połączeniu z zamiłowaniem do tworzenia i nowych technologii, zaowocowało to tym, że równolegle z formalną edukacją samodzielnie nauczyłem się nowego zawodu, którym zajmuję się do dziś. 💻

01

Pierwszą stronę internetową stworzyłem w 2010 roku (nie licząc amatorskich projektów z czasów szkolnych). Od początku dążę do tego, by każdy kolejny projekt był w jakiś sposób lepszy od poprzedniego 💪 – zobacz aktualne portfolio. Wymaga to stałego podnoszenia kwalifikacji, śledzenia trendów i dostosowywania się do dynamicznie zmieniającej się branży. Na szczęście lubię to, co robię, dlatego możesz być pewny, że to co oferuję jest zgodne z bieżącymi standardami.

wnetrze 01

Moje biuro w Dobrym Mieście, ul. Kopernika 8 lokal 1.

Powinieneś wiedzieć, że samo stworzenie strony internetowej lub sklepu internetowego na niewiele się zda, jeśli nie będziemy w stanie pozyskać na tym serwisie ruchu (użytkowników). Przez wiele lat testowałem najróżniejsze metody promocji stron i sklepów, by wyselekcjonować te, które przynoszą realne efekty bez wydawania fortuny 💰 –  zobacz co mogę Ci zaoferować oraz sprawdź mój kurs „Podstawy zdobywania klientów przez internet”.

Wielu klientów współpracuje ze mną od wielu lat – często od początku mojej działalności, ponieważ widzą realne efekty moich działań w zestawieniach przychodów swoich firm. 📈 Wiedzą także, że mogą liczyć na sprawną i elastyczną współpracę, szybką pomoc w razie awarii oraz zgodny z oczekiwaniami efekt końcowy – zobacz referencje oraz efekty stałej współpracy.

Poza działalnością usługową od 2014 roku prowadzę kanał na YouTube (zasubskrybuj kanał i bądź na bieżąco 🍿), w którym dzielę się konkretnymi i praktycznymi poradami z zakresu e-commerce (sklepy internetowe), stron www, reklamy w internecie i innych. Kanał dedykowany jest w szczególności właścicielom firm i osobom zajmującym się marketingiem w firmach.

zewnatrz 01

Wieloletnia obecność w branży pozwoliła mi zdobyć wartościowe kontakty do specjalistów w różnych dziedzinach pokrewnych.  Dzięki temu mogę zaproponować Klientowi kompleksowe usługi, m. in. copywriting, fotografia, wideo, druk, wirtualne spacery, hosting, usługi informatyczne i programistyczne, obsługa prawna sklepów internetowych i wiele innych.

Co dalej?

wnetrze 03

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj darmowe porady oraz informacje o promocjach.