Google Partner arturkosinski.pl
Skontaktuj się
Wyszukaj na stronie...
Zamknij wyszukiwarkę

Wprowadzenie strony na TOP 1 Google dla konkurencyjnej frazy lokalnej

W 2021 roku rozpocząłem współpracę z firmą geodezyjną z Olsztyna, która miała problem z wypozycjonowaniem swojej strony internetowej do pierwszej strony w Google na hasło „geodeta Olsztyn” oraz pokrewne.

Firma, która poprzednio zajmowała się pozycjonowaniem tej strony doprowadziła ją do pozycji 10-20, a następnie przez kilka miesięcy nie była w stanie przebić się do pierwszej strony wyników, dlatego właściciel zaczął poszukiwania nowego opiekuna SEO.

top 1 geodeta olsztyn

Mimo, że zazwyczaj nie praktykuję pozycjonowania stron, których nie wykonałem oraz że lokalny rynek geodetów w Olsztynie jest duży i wiele z tych firm pracuje nad widocznością swoich stron w Google, postanowiłem podjąć się tego zadania. Początki były trudne, bo rzeczywiście ciężko było przekroczyć magiczną barierę pierwszej strony wyników. Na szczęście już po kilku miesiącach sukcesywnych wzrostów strona wbiła się na pierwsze miejsce w Google, następnie przez kilka miesięcy mieszała się z innymi witrynami na pozycjach 1-5, następnie przez kolejne kilka lat stabilnie utrzymuje się na pierwszym miejscu w wynikach z Mapy Google oraz 1/2 miejscu w wynikach pod mapą (konkurując tylko z dużym portalem, jakim jest oferteo).

Poza pozycjonowaniem tej strony zajmuję się również obsługą kampanii Google Ads (reklamy w wyszukiwarce, remarketing, reklamy w Google Maps). Dzięki takiemu zestawieniu możliwe było uzyskanie wyjątkowo dużej widoczności w wynikach wyszukiwania. W skrajnie pozytywnych momentach strona klienta pokazuje się w 4 razy na stronie wyników wyszukiwania na hasło „geodeta Olsztyn”:

  • wynik reklamowy Google Ads
  • wynik reklamowy na Mapie Google
  • wynik naturalny na mapie Google
  • wynik naturalny pozycjonowania pod mapą

W dalszym etapie współpracy uruchomiliśmy podstrony lokalne na mniejsze miejscowości w województwie warmińsko-mazurskim i pozycjonujemy stronę pod te lokalizacje.

Pozycjonowanie stron internetowych to nieco niewdzięczne zajęcie, ponieważ efekty pracy nie zależą tylko od wykonawcy, ale też ruchów jakie podejmuje konkurencja, zmian algorytmów wyszukiwarki, itd. Niemniej jednak przynosi bardzo dobre efekty w postaci klientów pozyskanych z wyszukiwarki Google.

Jeśli potrzebujesz opiekuna SEO, który poprowadzi Twoją stronę na wysokie wyniki w Google – skontaktuj się ze mną.

Masz pytania na ten lub inny temat?

Skontaktuj się

Zobacz także

700% więcej ruchu z Google po roku pozycjonowania strony – case study

Kategorie: Efekty stałej współpracy Reklama w internecie

 Jeśli chcesz zobaczyć jakie realne efekty przynosi pozycjonowanie strony to zapraszam cię do obejrzenia tego krótkiego case study,...

Czytaj więcej

Odbudowa widoczności w Google oraz wyjątkowo skuteczna kampania Google Ads dla sklepu internetowego

Kategorie: Efekty stałej współpracy

Dla jednego z klientów – firmy z branży motoryzacyjnej działającej w e-commerce – od 2021 roku wykonuję kompleksowe działania...

Obniżenie średniego CPC w Google Ads o 50% dzięki optymalizacji kampanii

Kategorie: Efekty stałej współpracy

Dla jednego z biur projektowych wykonałem audyt i kompleksową optymalizację konta Google Ads po poprzednim wykonawcy oraz zajmuję się stałą obsługą kampanii reklamowej...

Wieloletnia dominacja w TOP 3 Google na kluczowe dla firmy frazy ogólnopolskie

Kategorie: Efekty stałej współpracy

Od 2015 roku współpracuję z jedną z firm z branży pośrednictwa pracy w zakresie budowy i pozycjonowania stron oraz innych usług...

Kompleksowa obsługa marketingu online obiektu turystycznego

Kategorie: Efekty stałej współpracy

W ramach współpracy z jednym z obiektów turystycznych od 2013 roku zajmuję się kompleksową obsługą widoczności obiektu w internecie. Długoletnia współpraca obiektu...

strony www olsztyn

Rozważasz współpracę ze mną?

Sprawdź, dlaczego warto.

Bezpośredni kontakt
Rozwiń informację
Współpracowałeś kiedyś z agencją i wiesz jak ciężko się komunikować z supportem? U mnie jest inaczej. Wykonuję osobiście większość prac i kontaktujesz się tylko ze mną.
Działania, które przynoszą efekty
Rozwiń informację
Przez lata testowałem (i nadal to robię) różne rozwiązania by skupić się na tych, które po prostu działają.
Szybkie terminy realizacji
Rozwiń informację
Większość zleceń wykonuję przed zadeklarowanym terminem. Nie obiecuję gruszek na wierzbie!
Transparentność
Rozwiń informację
Przekazuję wszelkie dostępy do stron internetowych, kont reklamowych, analityki. Rozliczenia ze mną są klarowne, każda oferta opisana jest w sposób, z którego jasno wynika podział mojego wynagrodzenia oraz opcji dodatkowych (jak płatne wtyczki do stron internetowych, czy budżety reklamowe w kampaniach marketingowych).
Jakość agencji w cenie freelancera
Rozwiń informację
Wąska specjalizacja w konkretnych rozwiązaniach internetowych (tworzenie stron i sklepów internetowych WordPress, marketing online w ekosystemie Google, marketing wideo w internecie) pozwala realizować skuteczne usługi niższym kosztem niż duże firmy.
Ciągły rozwój
Rozwiń informację
Od 2010 roku, kiedy wykonałem pierwsza stronę internetową, stale podnoszę kwalifikacje w obszarach swojej specjalizacji poprzez najróżniejsze kursy, szkolenia, grupy branżowe, itd.
Darmowa dawka wiedzy
Rozwiń informację
Dzielę się wiedzą, doświadczeniem i przydatnymi wskazówkami na blogu i kanale YouTube za darmo - sprawdź i subskrybuj kanał oraz newsletter. Zobacz także kurs płatny - wykład mp3 na temat podstawowych form zdobywania klientów przez internet.
Certyfikowany ekspert
Rozwiń informację
Moja wiedza z zakresu prowadzenia kampanii reklamowych potwierdzona jest certyfikatami Google Ads z różnych kategorii oraz statusem Google Partner.
Bogate doświadczenie
Rozwiń informację
Współpracowałem łącznie z kilkoma setkami firm i osób prywatnych, organizacjami małymi i dużymi, ministerstwami, związkami sportowymi, firmami zagranicznymi, itd.
Wszystko w jednym miejscu
Rozwiń informację
Od budowy strony internetowej, przez skuteczne formy marketingu po analitykę i optymalizację działań - wszystko u jednego, solidnego dostawcy.

Skontaktuj się

 

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj darmowe porady oraz informacje o promocjach.

function ml_webform_success_1807946(){try{window.top.location.href="https://arturkosinski.pl/newsletter/potwierdz-swoj-adres-e-mail/"}catch(o){window.location.href="https://arturkosinski.pl/newsletter/potwierdz-swoj-adres-e-mail/"}} .

Poznaj opinie moich Klientów

referencje Artur Kosiński 2

Z przyjemnością rekomenduję firmę Pana Artura jako bardzo profesjonalnego dostawcę rozwiązań internetowych opartych na WordPress. Rozpoczęliśmy od prostych stron typu landing page. Byliśmy tak bardzo zadowoleni z każdego kolejnego projektu, że zdecydowaliśmy się współpracować gdziekolwiek jest to możliwe, m.in. przy optymalizacji, utrzymaniu, projektowaniu, itd.

Filip, crescendoapp.com
referencje artur kosinski

Z firmą Pana Artura prowadzimy stałą współpracę przy promocji naszych gabinetów kosmetycznych. Od czasu rozpoczęcia współpracy widzimy znaczny wzrost ilości nowych klientów. Polecam wszystkim firmom, które chcą rozwinąć skrzydła.

Kasia, chimera.olsztyn.pl
referencje Artur Kosiński 1

Współpraca między naszymi firmami rozpoczęła się w 2015 roku, trwa do dzisiaj i odbywa się online. Zakres współpracy obejmuje tworzenie wielu stron www, pozycjonowanie strony i projekty graficzne. Wszystkie usługi były realizowane terminowo i cechowały się wysoką jakością.

Steve, treatmed.pl
referencje-miejskie-ziele

Pan Artur nigdy nie użył słów “nie da się”, sam zaproponował najbardziej optymalne rozwiązania i możliwości. Współpracując miałam poczucie pełnego wsparcia i bezpieczeństwa.

Małgorzata, miejskieziele.pl

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną.

Przejdź do kontaktu
Dostępność WCAG