Google Partner arturkosinski.pl
Wycena online
Wyszukaj na stronie...
Zamknij wyszukiwarkę

Wprowadzenie strony na TOP 1 Google dla konkurencyjnej frazy lokalnej

W 2021 roku rozpocząłem współpracę z firmą geodezyjną z Olsztyna, która miała problem z wypozycjonowaniem swojej strony internetowej do pierwszej strony w Google na hasło „geodeta Olsztyn” oraz pokrewne.

Firma, która poprzednio zajmowała się pozycjonowaniem tej strony doprowadziła ją do pozycji 10-20, a następnie przez kilka miesięcy nie była w stanie przebić się do pierwszej strony wyników, dlatego właściciel zaczął poszukiwania nowego opiekuna SEO.

top 1 geodeta olsztyn

Mimo, że zazwyczaj nie praktykuję pozycjonowania stron, których nie wykonałem oraz że lokalny rynek geodetów w Olsztynie jest duży i wiele z tych firm pracuje nad widocznością swoich stron w Google, postanowiłem podjąć się tego zadania. Początki były trudne, bo rzeczywiście ciężko było przekroczyć magiczną barierę pierwszej strony wyników. Na szczęście już po kilku miesiącach sukcesywnych wzrostów strona wbiła się na pierwsze miejsce w Google, następnie przez kilka miesięcy mieszała się z innymi witrynami na pozycjach 1-5, następnie przez kolejne kilka miesięcy stabilnie utrzymuje się na pierwszym miejscu w wynikach z Mapy Google oraz 1/2 miejscu w wynikach pod mapą (konkurując tylko z dużym portalem, jakim jest oferteo).

Poza pozycjonowaniem tej strony zajmuję się również obsługą kampanii Google Ads (reklamy w wyszukiwarce, remarketing, reklamy w Google Maps). Dzięki takiemu zestawieniu możliwe było uzyskanie wyjątkowo dużej widoczności w wynikach wyszukiwania. W skrajnie pozytywnych momentach strona klienta pokazuje się w 4 razy na stronie wyników wyszukiwania na hasło „geodeta Olsztyn”:

  • wynik reklamowy Google Ads
  • wynik reklamowy na Mapie Google
  • wynik naturalny na mapie Google
  • wynik naturalny pozycjonowania pod mapą

Pozycjonowanie stron internetowych to nieco niewdzięczne zajęcie, ponieważ efekty pracy nie zależą tylko od wykonawcy, ale też ruchów jakie podejmuje konkurencja, zmian algorytmów wyszukiwarki, itd. Niemniej jednak przynosi bardzo dobre efekty w postaci klientów pozyskanych z wyszukiwarki Google.

Jeśli potrzebujesz opiekuna SEO, który poprowadzi Twoją stronę na wysokie wyniki w Google – skontaktuj się ze mną.

Masz pytania na ten lub inny temat?

Skontaktuj się

Zobacz także

Potężny wzrost ruchu z Google w wyniku kilkuletniego pozycjonowania strony

Kategorie: Efekty stałej współpracy

Od 2019 roku współpracuję z jedną z firm z branży medycznej w zakresie optymalizacji i pozycjonowania strony w wyszukiwarce....

Kampania Google Ads z budżetem 318.000 zł

Kategorie: Efekty stałej współpracy

W ramach współpracy z jedną z firm z branży motoryzacyjnej wykonałem stronę internetową oraz zajmuję się od 2019 roku stałą obsługą i...

700% więcej ruchu z Google po roku pozycjonowania strony – case study

Kategorie: Efekty stałej współpracy Reklama w internecie

 Cześć, jeśli chcesz zobaczyć jakie realne efekty przynosi pozycjonowanie strony to zapraszam cię do obejrzenia tego krótkiego case...

Czytaj więcej

Zwiększenie ruchu na stronie i jednoczesne zmniejszenie budżetu reklamowego Google Ads (budżet 200.000 zł)

Kategorie: Efekty stałej współpracy

Dla jednej z firm z branży opakowań wykonałem sklep internetowy oraz kilka stron internetowych, a następnie zająłem się prowadzeniem rozbudowanej...

Przebudowa dużego sklepu internetowego i zwiększenie ruchu z 200 do 1500 użytkowników tygodniowo

Kategorie: Efekty stałej współpracy

W ramach współpracy z jedną z firm z branży metalowej wykonałem przebudowę sklepu internetowego zawierającego kilkaset produktów – z przestarzałego i...

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj darmowe porady oraz informacje o promocjach.

Poznaj opinie moich Klientów

referencje Artur Kosiński 2

Z przyjemnością rekomenduję firmę Pana Artura jako bardzo profesjonalnego dostawcę rozwiązań internetowych opartych na WordPress. Rozpoczęliśmy od prostych stron typu landing page. Byliśmy tak bardzo zadowoleni z każdego kolejnego projektu, że zdecydowaliśmy się współpracować gdziekolwiek jest to możliwe, m.in. przy optymalizacji, utrzymaniu, projektowaniu, itd.

Filip, crescendoapp.com
referencje artur kosinski

Z firmą Pana Artura prowadzimy stałą współpracę przy promocji naszych gabinetów kosmetycznych. Od czasu rozpoczęcia współpracy widzimy znaczny wzrost ilości nowych klientów. Polecam wszystkim firmom, które chcą rozwinąć skrzydła.

Kasia, chimera.olsztyn.pl
referencje Artur Kosiński 1

Współpraca między naszymi firmami rozpoczęła się w 2015 roku, trwa do dzisiaj i odbywa się online. Zakres współpracy obejmuje tworzenie wielu stron www, pozycjonowanie strony i projekty graficzne. Wszystkie usługi były realizowane terminowo i cechowały się wysoką jakością.

Steve, treatmed.pl
referencje-miejskie-ziele

Pan Artur nigdy nie użył słów “nie da się”, sam zaproponował najbardziej optymalne rozwiązania i możliwości. Współpracując miałam poczucie pełnego wsparcia i bezpieczeństwa.

Małgorzata, miejskieziele.pl

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną.

Przejdź do kontaktu
Dostępność WCAG