Google Partner arturkosinski.pl
Skontaktuj się
Wyszukaj na stronie...
Zamknij wyszukiwarkę

Zleciłeś pozycjonowanie strony i nie masz efektów?

Ostatnia aktualizacja treści Ostatnia aktualizacja: 13 stycznia 2022

Obejrzyj ten film, jeśli zleciłeś komuś pozycjonowanie swojej strony (lub sam pozycjonujesz) i nie widzisz efektów mimo upływu kolejnych miesięcy. Ten film został nagrany w 2015 roku, jednak nadal pozostaje aktualny.

 

Jeśli nie masz efektów pozycjonowania, zachęcam Cię do sprawdzenia nowszego filmu na ten temat – jak być wyżej w Google – 5 wskazówek SEO.

W powyższym wideo mam dla Ciebie krótką wskazówkę związaną z pozycjonowaniem stron. Jeśli zleciłeś pozycjonowanie swojej strony i mijają kolejne miesiące, a Ty nie widzisz swojej strony nawet w pierwszej dwudziestce, nie mówiąc już o pierwszej dziesiątce, to znaczy że coś jest nie tak.

Co zrobić, gdy nie masz efektów pozycjonowania?

Zacznijmy od dwóch podstawowych faktów. Jeden fakt jest taki, że żadna firma zajmująca się pozycjonowaniem stron nie zna algorytmu wyszukiwarki Google i nie wie dokładnie jak w 100% ona działa. Owszem jest pewien zbiór ogólnych reguł wpływających pozytywnie na ranking Google, jednak zwykle firmy pozycjonują strony w oparciu o swoje doświadczenie (lub jego brak, czego efektem często może być tytułowy brak efektów). Dlatego też uważaj na oferty pozycjonowania za podejrzanie niskie stawki.

Tak czy inaczej, co zrobić jeśli nie masz teraz efektów pozycjonowania? Prawdopodobnie właśnie korzystasz z usług niekompetentnej firmy. Co zrobić w tej sytuacji? Powinieneś zlecić audyt SEO, czyli audyt dotyczący optymalizacji i pozycjonowania Twojej strony dla innej firmy, która się tym zajmuje. Co to jest audyt SEO? To jest raport dotyczhący kondycji Twojej strony, tego jak jest zbudowana, zoptymalizowana, czy ma określoną strukturę nagłówków, treści, jak jest jej aktualna widoczność w Google, jaki ma profil linków przychodzących, itd.

Jeśli jesteś zainteresowany takim audytem, to wykonuję audyt stron WordPress – sprawdź ofertę.

Wdrożenie sugestii z audytu wykonanego przez profesjonalną firmę z pewnością pomoże podnieść pozycję Twojej strony. Nawet, jeśli zalecenia wdroży firma, która dotychczas pozycjonowała Twoją stronę, a nie autor audytu.

W dalszej części powyższego filmu pokazuję przykładowe efekty pozycjonowania stron, którymi się zajmuję. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w ofercie pozycjonowanie stron Olsztyn.

Masz pytania na ten lub inny temat?

Skontaktuj się

Zobacz także

Jak pisać i formatować teksty przyjazne wyszukiwarkom

Kategorie: Reklama w internecie

 Cześć, być może już gdzieś słyszałeś, że aby poprawić widoczność swojej strony w wyszukiwarce, powinieneś pracować nad rozbudową...

Czytaj więcej

Skuteczne kreacje reklamowe YouTube z modelem ABCD od Google

Kategorie: Reklama w internecie

Osoby, które są zainteresowane marketingiem spotkały się z pewnością z różnymi akronimami związanymi z tworzeniem kreacji reklamowych czy oddziaływaniem...

Czytaj więcej

Dywersyfikacja źródeł ruchu na stronie – dlaczego warto ją stosować?

Kategorie: Reklama w internecie

Twoją stronę internetową, w zależności od jej specyfikacji i zasięgu, może odwiedzać każdego dnia kilkudziesięciu, kilkuset, a nawet kilkaset...

Czytaj więcej

Jak skontaktować się z Facebookiem

Kategorie: Reklama w internecie Inne tematy

 Cześć, jeżeli masz jakiś problem związany z kontem na Facebooku i nie wiesz jak go rozwiązać, skorzystaj z...

Czytaj więcej

Twój mail firmowy wpada do spamu – co robić?

Kategorie: Reklama w internecie Inne tematy

Uwaga – w związku z dużą liczbą zapytań, jakie dostaję w nawiązaniu do poniższego filmu, informuję że pierwszą czynnością,...

Czytaj więcej
strony www olsztyn

Rozważasz współpracę ze mną?

Sprawdź, dlaczego warto.

Bezpośredni kontakt
Rozwiń informację
Współpracowałeś kiedyś z agencją i wiesz jak ciężko się komunikować z supportem? U mnie jest inaczej. Wykonuję osobiście większość prac i kontaktujesz się tylko ze mną.
Działania, które przynoszą efekty
Rozwiń informację
Przez lata testowałem (i nadal to robię) różne rozwiązania by skupić się na tych, które po prostu działają.
Szybkie terminy realizacji
Rozwiń informację
Większość zleceń wykonuję przed zadeklarowanym terminem. Nie obiecuję gruszek na wierzbie!
Transparentność
Rozwiń informację
Przekazuję wszelkie dostępy do stron internetowych, kont reklamowych, analityki. Rozliczenia ze mną są klarowne, każda oferta opisana jest w sposób, z którego jasno wynika podział mojego wynagrodzenia oraz opcji dodatkowych (jak płatne wtyczki do stron internetowych, czy budżety reklamowe w kampaniach marketingowych).
Jakość agencji w cenie freelancera
Rozwiń informację
Wąska specjalizacja w konkretnych rozwiązaniach internetowych (tworzenie stron i sklepów internetowych, marketing online w ekosystemie Google) pozwala realizować skuteczne usługi niższym kosztem niż duże firmy.
Ciągły rozwój
Rozwiń informację
Od 2010 roku, kiedy wykonałem pierwsza stronę internetową, stale podnoszę kwalifikacje w obszarach swojej specjalizacji poprzez najróżniejsze kursy, szkolenia, grupy branżowe, itd.
Darmowa dawka wiedzy
Rozwiń informację
Dzielę się wiedzą, doświadczeniem i przydatnymi wskazówkami na blogu i kanale YouTube za darmo - sprawdź i subskrybuj kanał oraz newsletter. Zobacz także kurs płatny - wykład mp3 na temat podstawowych form zdobywania klientów przez internet.
Certyfikowany ekspert
Rozwiń informację
Moja wiedza z zakresu prowadzenia kampanii reklamowych potwierdzona jest certyfikatami Google Ads z różnych kategorii oraz statusem Google Partner.
Bogate doświadczenie
Rozwiń informację
Współpracowałem łącznie z kilkoma setkami firm i osób prywatnych, organizacjami małymi i dużymi, ministerstwami, związkami sportowymi, firmami zagranicznymi, itd.
Wszystko w jednym miejscu
Rozwiń informację
Od budowy strony internetowej, przez skuteczne formy marketingu po analitykę i optymalizację działań - wszystko u jednego, solidnego dostawcy.

Skontaktuj się

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj darmowe porady oraz informacje o promocjach.

Poznaj opinie moich Klientów

referencje Artur Kosiński 2

Z przyjemnością rekomenduję firmę Pana Artura jako bardzo profesjonalnego dostawcę rozwiązań internetowych opartych na WordPress. Rozpoczęliśmy od prostych stron typu landing page. Byliśmy tak bardzo zadowoleni z każdego kolejnego projektu, że zdecydowaliśmy się współpracować gdziekolwiek jest to możliwe, m.in. przy optymalizacji, utrzymaniu, projektowaniu, itd.

Filip, crescendoapp.com
referencje artur kosinski

Z firmą Pana Artura prowadzimy stałą współpracę przy promocji naszych gabinetów kosmetycznych. Od czasu rozpoczęcia współpracy widzimy znaczny wzrost ilości nowych klientów. Polecam wszystkim firmom, które chcą rozwinąć skrzydła.

Kasia, chimera.olsztyn.pl
referencje Artur Kosiński 1

Współpraca między naszymi firmami rozpoczęła się w 2015 roku, trwa do dzisiaj i odbywa się online. Zakres współpracy obejmuje tworzenie wielu stron www, pozycjonowanie strony i projekty graficzne. Wszystkie usługi były realizowane terminowo i cechowały się wysoką jakością.

Steve, treatmed.pl
referencje-miejskie-ziele

Pan Artur nigdy nie użył słów “nie da się”, sam zaproponował najbardziej optymalne rozwiązania i możliwości. Współpracując miałam poczucie pełnego wsparcia i bezpieczeństwa.

Małgorzata, miejskieziele.pl

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną.

Przejdź do kontaktu
Zamknij okno

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj więcej darmowych materiałów.

Dostępność WCAG