Google Partner arturkosinski.pl
Skontaktuj się
Wyszukaj na stronie...
Zamknij wyszukiwarkę

Kod promocyjny Google Ads 1200 zł – jak go uzyskać?

Ostatnia aktualizacja treści Ostatnia aktualizacja: 13 września 2023

Reklama za pośrednictwem Google Ads to obecnie jedna z podstawowych form promowania firmy w internecie. Korzystają z niej zarówno przedsiębiorcy dopiero wchodzący na rynek, jak i ci funkcjonujący na nim od dawna. Ponieważ prowadzenie kampanii przez eksperta jest odpłatne, to właścicieli stron internetowych zapewne ucieszy możliwość uzyskania kodów promocyjnych (kuponów) na pokrycie budżetu reklamowego o wartości 1200 zł. Kto może je zdobyć i w jaki sposób je uzyskać, aby wspomóc prowadzenie kampanii Google Ads?

Kod promocyjny Google Ads

Z tego artykułu dowiesz się:

 • Czym są kody promocyjne Google Ads?
 • Jak uzyskać kod promocyjny Google Ads?
 • Kto może przyznać kod promocyjny 1200 zł Google Ads?
 • Skąd wziąć kod promocyjny na 1200 zł na Google Ads?
 • Czy warto skorzystać z usługi agencji e-marketingowej w zakresie prowadzenia kampanii Google Ads?

Czym są kody promocyjne Google Ads?

W ramach kampanii Google Ads użytkownik ma możliwość sprecyzowania i modyfikowania bardzo wielu zmiennych, jednakże zanim algorytmy Google „nauczą” się naszej strony internetowej i umożliwią jej częste wyświetlanie użytkownikom wyszukiwarki, upływa zazwyczaj trochę czasu. Aby ułatwić nowym klientom wystartowanie z promocją swojej strony, zwiększyć efektywność reklamy i przyspieszyć jej pozytywną weryfikację przez algorytmy, Google oferuje kody promocyjne Google Ads. Są to kwoty promocyjne na zasilenie konta reklamowego o określonej wartości, mające na celu aktywizację użytkownika i ułatwienie mu wejścia na dynamiczny rynek reklamy w internecie. Kody promocyjne opiewające na wyższe kwoty można uzyskać dzięki współpracy z firmą obsługującą kampanię, która posiada status Google Partner.

Kupony ograniczone są czasowo – oznacza to, że niewykorzystana kwota przepada, dlatego nie warto zwlekać z ich wykorzystaniem. Otrzymany kod promocyjny należy wykorzystać we wskazanym na nim czasie. Warunkiem włączenia promocji jest wydanie minimalnej kwoty (stanowiącej równowartość doładowania) w czasie pierwszych 60 dni funkcjonowania kampanii. Od 1 lutego 2022 roku kwota ta wynosi 1200 zł. Oznacza to, że jeżeli wydasz taką kwotę (1200 zł) na swoje reklamy przez pierwsze dwa miesiące kampanii, otrzymasz bonusowe doładowanie taką samą kwotą w trzecim miesiącu kampanii. Prawda, że brzmi dobrze?

Praktyka z 2023 roku pokazuje, że Google udostępnia kupon już w drugim miesiącu kampanii.

Zrzut ekranu 2023 09 13 o 07.35.09

Jak uzyskać kod promocyjny Google Ads?

Kupon Google Ads uzyskać można wyłącznie z dwóch źródeł:

 • bezpośrednio od Google – po samodzielnym założeniu konta Google Ads użytkownik otrzymuje wiadomość o przyznaniu kodu promocyjnego (tutaj jednak do dyspozycji są niższe kwoty – rzędu 100 – 300 zł).
 • od Partnera Google – Partner Google to firma oferująca usługi e-marketingowe, która spełnia wysokie standardy Google Ads (certyfikat Google Ads). Przyznając ten certyfikat Google potwierdza, że dana firma oferuje najwyższy poziom usług, a zatem można jej bez obaw powierzyć prowadzenie swojej kampanii. Google przyznaje Partnerom kupony promocyjne, które z kolei mogą być dystrybuowane pośród klientów Partnerów – kody te są aktualnie na kwotę 1200 zł.

Podstawy zdobywania klientów przez internet Kurs audio

Kto może przyznać kod promocyjny 1200 zł Google Ads?

Do tej pory wysokość przyznanego użytkownikowi kuponu była taka sama, niezależnie od drogi jego uzyskania. Od 1 lutego 2022 r. Google zmienił tę zasadę, nagradzając certyfikowanych Partnerów możliwością przyznawania wyższych kuponów, niż ma to miejsce w przypadku kodu promocyjnego otrzymanego przy samodzielnej aktywacji konta. Różnica jest znaczna – z dotychczasowych 375 zł, budżet dla Partnerów wzrósł do 1200 zł. A zatem wyłącznie Partner Google może przyznać kupon Google Ads o wartości 1200 zł.

Skąd wziąć kod promocyjny na 1200 zł na Google Ads?

Kupon Google Ads o wartości 1200 zł może przyznać wyłącznie agencja e-marketingowa posiadająca certyfikat Google Partner lub Google Partner Premium. Oznacza to, że aby skorzystać z promocji w najwyższej możliwej kwocie, prowadzenie kampanii Google Ads należy zlecić Partnerowi Google.

Zgodnie z zasadami promocji, kupon zostanie przyznany po wykorzystaniu kwoty co najmniej 1200 zł na Google Ads przez nowego użytkownika w ciągu pierwszych 60 dni emisji reklam.

Kody promocyjne Google Ads 1200 zł – najczęstsze pytania

 • Ile mam czasu na wykorzystanie kodu promocyjnego Google Ads 1200 zł? – w przypadku skorzystania z oferty agencji e-marketingowej, czas ten wydłuża się z 30 do 60 dni, co daje szansę na uzyskanie całości oferowanej kwoty także mniejszym firmom, które nie przeznaczają wysokich środków na kampanie internetowe.
 • A co, jeśli nie wydam 1200 zł na kampanie Google Ads w ciągu 60 dni? Czy kupon przepada? – bez obaw – jeśli nie uda ci się wydać 1200 zł w zakładanym czasie, również otrzymasz dofinansowanie. Będzie ono równe kwocie, jaką przeznaczyłeś na kampanie Google Ads w ciągu tych 60 dni.
 • Czy otrzymam kod promocyjny, jeśli rozpocznę współpracę z agencją e-marketingową, a do tej pory sam prowadziłem konto Google Ads? – kupony Google Ads 1200 zł przyznawane są wyłącznie nowym kontrom reklamowym, do 14 dni od pierwszego wyświetlenia reklamy.
 • Czy promocje Google Ads łączą się? – jeśli chcesz skorzystać z kuponu Google Ads 1200 zł, nie możesz korzystać z żadnej innej promocji przypisanej do twojego konta reklamowego. Promocje nie łączą się.
 • Czy mogę sprzedać lub odstąpić mój kupon Google Ads? – kupony przypisane są do konkretnego konta, nie mogą być sprzedawane ani przekazywane.
 • Czy mogę spieniężyć mój kupon Google Ads? – kupon Google Ads może być wykorzystany wyłącznie na reklamę w Google, użytkownikowi nie przysługuje zatem wypłata środków stanowiących ekwiwalent przyznanej lub niewykorzystanej kwoty.
 • Dlaczego nie mogę sam wnioskować o kod promocyjny Google Ads 1200 zł? – kod w tej wysokości jest promocją dla Partnerów Google, wyrazem uznania dla ich profesjonalizmu i jednocześnie potwierdzeniem ich kwalifikacji przez Google, dlatego nie ma możliwości samodzielnego wnioskowania o środki.

Czy warto skorzystać z usługi agencji e-marketingowej w zakresie prowadzenia kampanii Google Ads?

Znaczne zwiększenie wartości kuponu Google Ads – z 375 zł do aż 1200 zł (od lutego 2022) – zachęca do skorzystania z usług certyfikowanego Partnera Google. Za takim rozwiązaniem przemawia również fakt, iż uzyskanie statusu Partnera nie jest łatwe i wiąże się ze spełnieniem przez agencję e-marketingową wysokich wymagań Google. Mamy zatem gwarancję, iż nasza kampania prowadzona będzie profesjonalnie.

Zachęcam do skorzystania z moich usług na prowadzenie kampanii Google Ads oraz otrzymanie kuponu Google Ads 1200 zł.

Masz pytania na ten lub inny temat?

Skontaktuj się

Zobacz także

Jak przesyłać duże pliki przez internet – instrukcja WeTransfer

Kategorie: Przydatne narzędzia

Jeśli zdarzają Ci się problemy z przesyłaniem dużych plików drogą mailową, np. program pocztowy blokuje dodanie załącznika lub dostajesz...

Czytaj więcej

Integracja sklepu WooCommerce z Ceneo.pl krok po kroku (wideo)

Kategorie: E-commerce

W tym filmie i artykule pokażę Ci w jaki sposób zintegrować sklep WooCommerce z Ceneo.pl krok po kroku oraz...

Czytaj więcej

Instrukcja Google Analytics 4 – podstawy, które warto znać

Kategorie: Przydatne narzędzia

Zapraszam do zapoznania się z instrukcją korzystania z Google Analytics 4. W poniższym materiale w prosty sposób wyjaśniam jak poruszać się...

Czytaj więcej

Prestashop 1.7 – instrukcja – jak dodawać i edytować produkty w panelu administracyjnym

Kategorie: E-commerce

Potrzebujesz sklepu internetowego? Zobacz moją ofertę: Tworzenie sklepów internetowych. Spawdź pełne szkolenie z obsługi sklepu PrestaShop.   Instrukcja Prestashop...

Czytaj więcej

WordPress – instrukcja zarządzania edytorem treści

Kategorie: Strony internetowe

Jeśli planujesz zlecenie stworzenia strony internetowej i nie wiesz jakiego systemu CMS użyć do jej zarządzania, to zapraszam Cię...

Czytaj więcej
strony www olsztyn

Rozważasz współpracę ze mną?

Sprawdź, dlaczego warto.

Bezpośredni kontakt
Rozwiń informację
Współpracowałeś kiedyś z agencją i wiesz jak ciężko się komunikować z supportem? U mnie jest inaczej. Wykonuję osobiście większość prac i kontaktujesz się tylko ze mną.
Działania, które przynoszą efekty
Rozwiń informację
Przez lata testowałem (i nadal to robię) różne rozwiązania by skupić się na tych, które po prostu działają.
Szybkie terminy realizacji
Rozwiń informację
Większość zleceń wykonuję przed zadeklarowanym terminem. Nie obiecuję gruszek na wierzbie!
Transparentność
Rozwiń informację
Przekazuję wszelkie dostępy do stron internetowych, kont reklamowych, analityki. Rozliczenia ze mną są klarowne, każda oferta opisana jest w sposób, z którego jasno wynika podział mojego wynagrodzenia oraz opcji dodatkowych (jak płatne wtyczki do stron internetowych, czy budżety reklamowe w kampaniach marketingowych).
Jakość agencji w cenie freelancera
Rozwiń informację
Wąska specjalizacja w konkretnych rozwiązaniach internetowych (tworzenie stron i sklepów internetowych, marketing online w ekosystemie Google) pozwala realizować skuteczne usługi niższym kosztem niż duże firmy.
Ciągły rozwój
Rozwiń informację
Od 2010 roku, kiedy wykonałem pierwsza stronę internetową, stale podnoszę kwalifikacje w obszarach swojej specjalizacji poprzez najróżniejsze kursy, szkolenia, grupy branżowe, itd.
Darmowa dawka wiedzy
Rozwiń informację
Dzielę się wiedzą, doświadczeniem i przydatnymi wskazówkami na blogu i kanale YouTube za darmo - sprawdź i subskrybuj kanał oraz newsletter. Zobacz także kurs płatny - wykład mp3 na temat podstawowych form zdobywania klientów przez internet.
Certyfikowany ekspert
Rozwiń informację
Moja wiedza z zakresu prowadzenia kampanii reklamowych potwierdzona jest certyfikatami Google Ads z różnych kategorii oraz statusem Google Partner.
Bogate doświadczenie
Rozwiń informację
Współpracowałem łącznie z kilkoma setkami firm i osób prywatnych, organizacjami małymi i dużymi, ministerstwami, związkami sportowymi, firmami zagranicznymi, itd.
Wszystko w jednym miejscu
Rozwiń informację
Od budowy strony internetowej, przez skuteczne formy marketingu po analitykę i optymalizację działań - wszystko u jednego, solidnego dostawcy.

Skontaktuj się

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj darmowe porady oraz informacje o promocjach.

Poznaj opinie moich Klientów

referencje Artur Kosiński 2

Z przyjemnością rekomenduję firmę Pana Artura jako bardzo profesjonalnego dostawcę rozwiązań internetowych opartych na WordPress. Rozpoczęliśmy od prostych stron typu landing page. Byliśmy tak bardzo zadowoleni z każdego kolejnego projektu, że zdecydowaliśmy się współpracować gdziekolwiek jest to możliwe, m.in. przy optymalizacji, utrzymaniu, projektowaniu, itd.

Filip, crescendoapp.com
referencje artur kosinski

Z firmą Pana Artura prowadzimy stałą współpracę przy promocji naszych gabinetów kosmetycznych. Od czasu rozpoczęcia współpracy widzimy znaczny wzrost ilości nowych klientów. Polecam wszystkim firmom, które chcą rozwinąć skrzydła.

Kasia, chimera.olsztyn.pl
referencje Artur Kosiński 1

Współpraca między naszymi firmami rozpoczęła się w 2015 roku, trwa do dzisiaj i odbywa się online. Zakres współpracy obejmuje tworzenie wielu stron www, pozycjonowanie strony i projekty graficzne. Wszystkie usługi były realizowane terminowo i cechowały się wysoką jakością.

Steve, treatmed.pl
referencje-miejskie-ziele

Pan Artur nigdy nie użył słów “nie da się”, sam zaproponował najbardziej optymalne rozwiązania i możliwości. Współpracując miałam poczucie pełnego wsparcia i bezpieczeństwa.

Małgorzata, miejskieziele.pl

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną.

Przejdź do kontaktu
Zamknij okno

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj więcej darmowych materiałów.

Dostępność WCAG