Google Partner arturkosinski.pl
Wycena online
Wyszukaj na stronie...
Zamknij wyszukiwarkę

Kalendarz promocji dla właścicieli sklepów internetowych

Ostatnia aktualizacja treści Ostatnia aktualizacja: 13 stycznia 2022

W poniższym filmie pokazuję kalendarz promocji dla sklepów internetowych, który został udostępniony przez platformę Prestashop dla e-sprzedawców. Film został nagrany w 2016 roku i niestety link do pobrania kalendarza już wygasł, warto jednak obejrzeć wideo, aby sprawdzić o co chodzi i być przygotowanym na podobne narzędzie w kolejnych latach, a być może utworzyć je samodzielnie i dostosować do swojej branży.

 

Kalendarz promocji e-commerce – transkrypcja wideo

Cześć, tej strony Artur Kosiński. W dzisiejszym odcinku video bloga chciałbym podzielić się z Tobą pewnym ciekawym narzędziem. Będzie ono dla Ciebie szczególnie przydatne, jeśli jesteś właścicielem sklepu internetowego bądź zajmujesz się generalnie marketingiem w firmie. Narzędzie, które chciałbym Ci udostępnić, to dokładnie kalendarz promocji na cały rok.

Jest to narzędzie przygotowane przez autorów skryptu Prestashop – jest to skrypt sklepu internetowego. My ten skrypt wykorzystujemy [Aktualizacja – wykorzysytwaliśmy, aktualnie stawiamy sklepy głównie na WordPress WooCommerce] do budowy sklepów internetowych dla naszych klientów i autorzy tego skryptu właśnie przygotowali ciekawe narzędzie, jakim jest kalendarz promocji.

Czym jest ten kalendarz promocji e-commerce?

Oczywiście jest to rozpiska wszystkich świąt, czy ważnych wydarzeń, które mogą przyczynić się do zwiększenia skuteczności sklepu internetowego, do zwiększenia sprzedaży. Są w tym kalendarzu zawarte również wskazówki jak jakie działania podejmować przed konkretnymi wydarzeniami, aby osiągnąć jak największą skuteczność. Są tam również informacje o tym, jak poprawić funkcjonalność sklepu. Są również linki do płatnych modułów które zwiększają tę funkcjonalność.

Niestety link do kalendarza wygasł. Zachęcam do poszukania w Google aktualnych rozwiązań tego typu lub stworzenie własnego kalendarza, dostosowanego do naszej branży.

 

Masz pytania na ten lub inny temat?

Skontaktuj się

Zobacz także

Co to jest certyfikat SSL i kiedy warto go mieć?

Kategorie: Strony internetowe E-commerce Reklama w internecie Inne tematy

Certyfikat SSL na stronie internetowej – w poniższym wideo i artykule podpowiadam co to właściwie jest, czy potrzebujesz go...

Czytaj więcej

Uwaga na podejrzane smsy o przedłużeniu domeny

Kategorie: Strony internetowe E-commerce Inne tematy

W tym filmie chciałbym podpowiedzieć Ci co zrobić, kiedy jako właściciel strony internetowej dostałeś sms z informacją, że kończy...

Czytaj więcej

Ile kosztuje sklep internetowy?

Kategorie: E-commerce

Prowadzisz firmę lub dopiero ją zakładasz i myślisz o stworzeniu sklepu internetowego? Nie wiesz jakich kosztów powinieneś się spodziewać...

Czytaj więcej

Co sprzedawać w internecie? Instrukcja Google Trends

Kategorie: E-commerce Przydatne narzędzia

Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem sprzedaży w internecie, ale nie masz jeszcze pomysłu co sprzedawać, to zapraszam Cię do...

Czytaj więcej

Przydatne funkcje w sklepie internetowym – cz. 1

Kategorie: E-commerce

Poznaj 5 przydatnych funkcji w sklepie internetowym, dzięki którym zwiększysz sprzedaż i usprawnisz korzystanie ze sklepu przez klientów. Zapraszam...

Czytaj więcej

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj darmowe porady oraz informacje o promocjach.

Poznaj opinie moich Klientów

referencje Artur Kosiński 2

Z przyjemnością rekomenduję firmę Pana Artura jako bardzo profesjonalnego dostawcę rozwiązań internetowych opartych na WordPress. Rozpoczęliśmy od prostych stron typu landing page. Byliśmy tak bardzo zadowoleni z każdego kolejnego projektu, że zdecydowaliśmy się współpracować gdziekolwiek jest to możliwe, m.in. przy optymalizacji, utrzymaniu, projektowaniu, itd.

Filip, crescendoapp.com
referencje artur kosinski

Z firmą Pana Artura prowadzimy stałą współpracę przy promocji naszych gabinetów kosmetycznych. Od czasu rozpoczęcia współpracy widzimy znaczny wzrost ilości nowych klientów. Polecam wszystkim firmom, które chcą rozwinąć skrzydła.

Kasia, chimera.olsztyn.pl
referencje Artur Kosiński 1

Współpraca między naszymi firmami rozpoczęła się w 2015 roku, trwa do dzisiaj i odbywa się online. Zakres współpracy obejmuje tworzenie wielu stron www, pozycjonowanie strony i projekty graficzne. Wszystkie usługi były realizowane terminowo i cechowały się wysoką jakością.

Steve, treatmed.pl
referencje-miejskie-ziele

Pan Artur nigdy nie użył słów “nie da się”, sam zaproponował najbardziej optymalne rozwiązania i możliwości. Współpracując miałam poczucie pełnego wsparcia i bezpieczeństwa.

Małgorzata, miejskieziele.pl

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną.

Przejdź do kontaktu
Zamknij okno

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj więcej darmowych materiałów.

Dostępność WCAG