Szanowni Państwo, do 16.07 jestem na urlopie. Na wszystkie maile odpowiem po powrocie.

Google Partner arturkosinski.pl
Skontaktuj się
Wyszukaj na stronie...
Zamknij wyszukiwarkę

Jak włączyć tryb incognito na telefonie?

Ostatnia aktualizacja treści Ostatnia aktualizacja: 21 lutego 2024

Jak włączyć tryb incognito na telefonie? W tym filmie pokazuję to na przykładzie przeglądarek Chrome i Safari. Wielu moich Klientów ma problem z uruchomieniem trybu prywatnego na urządzeniach mobilnych. To między innymi im dedykuję ten film. ☺️

Z tego artykułu dowiesz się:

 • co to jest tryb incognito / prywatny przeglądarki?
 • jak włączyć tryb incognito na telefonie w Chrome?
 • jak włączyć tryb incognito na telefonie w Safari?

Tryb incognito – co to jest?

Tryb incognito, znany również jako tryb prywatny, to funkcja w przeglądarkach internetowych, która pozwala użytkownikom na przeglądanie sieci bez zapisywania historii przeglądania, ciasteczek, danych formularzy i innych informacji na lokalnym urządzeniu. Jest to przydatne, gdy chcesz zachować swoją aktywność w internecie w tajemnicy przed innymi użytkownikami tego samego urządzenia, na przykład przy wyszukiwaniu prezentów lub planowaniu niespodzianki.

Tryb incognito może również być użyteczny do logowania się na współdzielonych kontach bez wylogowywania innych użytkowników, sprawdzania stron bez personalizacji (np. bez wpływu wcześniejszej historii przeglądania) oraz do ogólnej ochrony prywatności online. Ważne jest jednak zrozumienie, że tryb incognito nie ukrywa aktywności użytkownika przed dostawcami internetu, administratorami sieci lub stronami internetowymi, które mogą śledzić IP i inne informacje.

Jak włączyć tryb incognito na telefonie w Chrome?

Szczegółowa instrukcja z ekranu jest zaprezentowana na filmie powyżej.

 • Uruchom przeglądarkę Chrome na telefonie
 • Przyciśnij ikonę trzech kropek w prawym dolnym rogu ekranu
 • Przyciśnij opcję Nowa karta incognito
 • Gratulacje! Jesteś w trybie prywatnym (incognito). Teraz możesz wpisać adres dowolnej strony i ją przeglądać.

Jak włączyć tryb prywatny na telefonie w Safari?

Szczegółowa instrukcja z ekranu jest zaprezentowana na filmie powyżej.

 • Uruchom przeglądarkę Safari na telefonie
 • Przyciśnij ikonę dwóch kwadracików w prawym dolnym rogu ekranu
 • Przesuń kartę „Początkowa” w lewo na „Prywatne” (w dolnej części ekranu)
 • Przyciśnij „+” w lewym dolnym rogu ekranu
 • Gratulacje! Jesteś w trybie prywatnym (incognito). Teraz możesz wpisać adres dowolnej strony i ją przeglądać.

Tryb incognito na telefonie – podsumowanie

Włączenie trybu incognito na telefonie jest prostym sposobem na zapewnienie większej prywatności podczas przeglądania internetu. Niezależnie od tego, czy korzystasz z przeglądarki Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari na iPhone’ie, czy innej przeglądarki mobilnej, proces aktywacji trybu prywatnego jest zazwyczaj intuicyjny i szybki. Zwykle wymaga otwarcia przeglądarki, znalezienia i wybrania odpowiedniej opcji w menu (często oznaczonej jako „Nowa karta incognito”, „Prywatna karta” lub podobnie), co otwiera nową kartę bez zapisywania historii przeglądania, ciasteczek i danych sesji. To podsumowanie pokazuje, jak łatwo można zwiększyć swoją prywatność online, korzystając z trybu incognito na urządzeniu mobilnym, jednocześnie przypominając, że nie chroni to przed wszystkimi formami śledzenia online.

Masz pytania na ten lub inny temat?

Skontaktuj się

Zobacz także

Jak przesyłać duże pliki przez internet – instrukcja WeTransfer

Kategorie: Przydatne narzędzia

Jeśli zdarzają Ci się problemy z przesyłaniem dużych plików drogą mailową, np. program pocztowy blokuje dodanie załącznika lub dostajesz...

Czytaj więcej

Strona internetowa na abonament – czy to się opłaca?

Kategorie: Strony internetowe

Jeśli rozważasz zakup strony internetowej w rozliczeniu abonamentowym, sprawdź czy to rzeczywiście się opłaca oraz jakie są zalety i wady takiego...

Czytaj więcej

Menu na stronie internetowej – przegląd popularnych rozwiązań

Kategorie: Strony internetowe

Nawigacja na stronach internetowych ewoluuje wraz z rozwojem technologii. Kilkanaście lat temu 99% stron internetowych składało się z kolumny...

Czytaj więcej

Skuteczne kreacje reklamowe YouTube z modelem ABCD od Google

Kategorie: Reklama w internecie

Osoby, które są zainteresowane marketingiem spotkały się z pewnością z różnymi akronimami związanymi z tworzeniem kreacji reklamowych czy oddziaływaniem...

Czytaj więcej

Skąd wziąć zdjęcia do strony www? Darmowe banki zdjęć

Kategorie: Przydatne narzędzia

Jeśli zastanawiasz się skąd wziąć zdjęcia na swoją stronę internetową lub bloga, to w tym filmie podam Ci kilka...

Czytaj więcej
strony www olsztyn

Rozważasz współpracę ze mną?

Sprawdź, dlaczego warto.

Bezpośredni kontakt
Rozwiń informację
Współpracowałeś kiedyś z agencją i wiesz jak ciężko się komunikować z supportem? U mnie jest inaczej. Wykonuję osobiście większość prac i kontaktujesz się tylko ze mną.
Działania, które przynoszą efekty
Rozwiń informację
Przez lata testowałem (i nadal to robię) różne rozwiązania by skupić się na tych, które po prostu działają.
Szybkie terminy realizacji
Rozwiń informację
Większość zleceń wykonuję przed zadeklarowanym terminem. Nie obiecuję gruszek na wierzbie!
Transparentność
Rozwiń informację
Przekazuję wszelkie dostępy do stron internetowych, kont reklamowych, analityki. Rozliczenia ze mną są klarowne, każda oferta opisana jest w sposób, z którego jasno wynika podział mojego wynagrodzenia oraz opcji dodatkowych (jak płatne wtyczki do stron internetowych, czy budżety reklamowe w kampaniach marketingowych).
Jakość agencji w cenie freelancera
Rozwiń informację
Wąska specjalizacja w konkretnych rozwiązaniach internetowych (tworzenie stron i sklepów internetowych WordPress, marketing online w ekosystemie Google, marketing wideo w internecie) pozwala realizować skuteczne usługi niższym kosztem niż duże firmy.
Ciągły rozwój
Rozwiń informację
Od 2010 roku, kiedy wykonałem pierwsza stronę internetową, stale podnoszę kwalifikacje w obszarach swojej specjalizacji poprzez najróżniejsze kursy, szkolenia, grupy branżowe, itd.
Darmowa dawka wiedzy
Rozwiń informację
Dzielę się wiedzą, doświadczeniem i przydatnymi wskazówkami na blogu i kanale YouTube za darmo - sprawdź i subskrybuj kanał oraz newsletter. Zobacz także kurs płatny - wykład mp3 na temat podstawowych form zdobywania klientów przez internet.
Certyfikowany ekspert
Rozwiń informację
Moja wiedza z zakresu prowadzenia kampanii reklamowych potwierdzona jest certyfikatami Google Ads z różnych kategorii oraz statusem Google Partner.
Bogate doświadczenie
Rozwiń informację
Współpracowałem łącznie z kilkoma setkami firm i osób prywatnych, organizacjami małymi i dużymi, ministerstwami, związkami sportowymi, firmami zagranicznymi, itd.
Wszystko w jednym miejscu
Rozwiń informację
Od budowy strony internetowej, przez skuteczne formy marketingu po analitykę i optymalizację działań - wszystko u jednego, solidnego dostawcy.
Sztuczna inteligencja
Rozwiń informację
Blisko 15-letnie doświadczenie w branży internetowej łączę z najnowszymi osiągnięciami sztucznej inteligencji, by dostarczać usługi na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się

 

newsletter

Zapisz się na mój newsletter i odbierz ebook
„10 cech skutecznej strony internetowej”.

Odbiorcy mojego newslettera otrzymują cyklicznie darmowe poradniki, ciekawostki, ostrzeżenia przez oszustwami oraz nowości z branży internetowej.

Poznaj opinie moich Klientów

referencje Artur Kosiński 2

Z przyjemnością rekomenduję firmę Pana Artura jako bardzo profesjonalnego dostawcę rozwiązań internetowych opartych na WordPress. Rozpoczęliśmy od prostych stron typu landing page. Byliśmy tak bardzo zadowoleni z każdego kolejnego projektu, że zdecydowaliśmy się współpracować gdziekolwiek jest to możliwe, m.in. przy optymalizacji, utrzymaniu, projektowaniu, itd.

Filip, crescendoapp.com
referencje artur kosinski

Z firmą Pana Artura prowadzimy stałą współpracę przy promocji naszych gabinetów kosmetycznych. Od czasu rozpoczęcia współpracy widzimy znaczny wzrost ilości nowych klientów. Polecam wszystkim firmom, które chcą rozwinąć skrzydła.

Kasia, chimera.olsztyn.pl
referencje Artur Kosiński 1

Współpraca między naszymi firmami rozpoczęła się w 2015 roku, trwa do dzisiaj i odbywa się online. Zakres współpracy obejmuje tworzenie wielu stron www, pozycjonowanie strony i projekty graficzne. Wszystkie usługi były realizowane terminowo i cechowały się wysoką jakością.

Steve, treatmed.pl
referencje-miejskie-ziele

Pan Artur nigdy nie użył słów “nie da się”, sam zaproponował najbardziej optymalne rozwiązania i możliwości. Współpracując miałam poczucie pełnego wsparcia i bezpieczeństwa.

Małgorzata, miejskieziele.pl

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną.

Przejdź do kontaktu

Luźniejsze treści

Blisko 15-letnie doświadczenie w branży internetowej łączę z najnowszymi osiągnięciami sztucznej inteligencji, by dostarczać usługi na najwyższym poziomie.

Zamknij okno

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj więcej darmowych materiałów.

Dostępność WCAG