Szanowni Państwo, w najbliższych tygodniach nie przyjmuję nowych zleceń. Więcej w tym filmie.

Google Partner arturkosinski.pl
Skontaktuj się
Wyszukaj na stronie...
Zamknij wyszukiwarkę

Jak udzielić dostępu (dodać administratora) do wizytówki Google Moja firma?

Ostatnia aktualizacja treści Ostatnia aktualizacja: 12 marca 2024

Google Moja Firma to narzędzie kluczowe dla zwiększania lokalnej widoczności firmy w internecie, wymagające czasem udzielenia dostępu innym użytkownikom dla lepszego zarządzania lub optymalizacji profilu. W poniższym artykule wyjaśniam, jak bezpiecznie i efektywnie dodać nowego administratora / menedżera do Twojej wizytówki.

Z tego artykułu dowiesz się:

 • jak dodać administratora do wizytówki Google Moja firma?
 • jak dodać menedżera do wizytówki Google?

W jakich sytuacjach możesz potrzebować udzielenia komuś dostępu do wizytówki Google?

Udzielenie dostępu do wizytówki Google Moja Firma jest kluczowe przy współpracy z agencjami marketingowymi lub konsultantami SEO, którzy optymalizują widoczność firmy online. Jest również niezbędne, gdy delegujemy zadania aktualizacji informacji o firmie lub odpowiadania na recenzje, co zwiększa jej wiarygodność. W sytuacji zmiany właściciela firmy lub reorganizacji, nowi zarządzający mogą potrzebować dostępu do kontynuowania efektywnego zarządzania. W każdym z tych przypadków, udostępnienie wizytówki umożliwia lepsze wykorzystanie możliwości, jakie oferuje internetowa obecność firmy.

Jak udzielić dostępu do wizytówki Google krok po kroku?

Aby udzielić komuś dostępu do wizytówki Google Moja firma musisz być jej właścicielem oraz musisz wykonać następujące kroki:

 • Wejdź na stronę Menedżera profilu firmy pod adresem https://business.google.com – odszukaj w tabeli swoją wizytówkę i kliknij w jej nazwę, aby przenieść się do panelu zarządzania wizytówką
  google moja firma krok 1
 • Kliknij w 3 kropki znajdujące się mniej więcej w środkowej części ekranu i wybierz opcję Ustawienia profilu firmy
  google moja firma krok 2
 • Kliknij w link Użytkownicy i dostęp
  google moja firma krok 3
 • Kliknij w link Dodaj
  google moja firma krok 4
 • Wpisz adres e-mail osoby, którą chces zaprosić i wybierz poziom uprawnień, np. Menedżer, kliknij w przycisk Zaproś
  google moja firma krok 5
 • W tym momencie zaproszona osoba otrzyma maila z informacją w tej sprawie. Musi zaakceptować zaproszenie poprzez kliknięcie linku w mailu.
  google moja firma krok 6

I to już wszystko, od teraz zaproszona osoba może zarządzać wizytówką Google. Prawda, że proste? Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej o poprawnym konfigurowaniu i optymalizacji wizytówki Google, sprawdź ten artykuł i film: Wizytówka Google Moja Firma – dlaczego warto ją mieć?

giphy

Masz pytania na ten lub inny temat?

Skontaktuj się

Zobacz także

Kalendarz e-commerce 2018 od Prestashop

Kategorie: E-commerce Reklama w internecie

 Ze względu na archiwalny charakter filmu kalendarz nie jest już dostępny. Zapraszam do subskrypcji kanału YouTube, na którym...

Czytaj więcej

Jak sprawdzić do kogo należy strona internetowa?

Kategorie: Strony internetowe

Jeżeli potrzebujesz sprawdzić, kto jest właścicielem strony internetowej (a konkretniej domeny internetowej, pod którą znajduje się strona), to w tym...

Czytaj więcej

700% więcej ruchu z Google po roku pozycjonowania strony – case study

Kategorie: Efekty stałej współpracy Reklama w internecie

 Jeśli chcesz zobaczyć jakie realne efekty przynosi pozycjonowanie strony to zapraszam cię do obejrzenia tego krótkiego case study,...

Czytaj więcej

Ile kosztuje sklep internetowy?

Kategorie: E-commerce

Prowadzisz firmę lub dopiero ją zakładasz i myślisz o stworzeniu sklepu internetowego? Nie wiesz jakich kosztów powinieneś się spodziewać...

Czytaj więcej

5 wskazówek zanim kupisz stronę www

Kategorie: Strony internetowe

Jeśli planujesz zlecić wykonanie strony internetowej dla swojej firmy to polecam Ci obejrzeć najpierw powyższy film. Omawiam w nim 5...

Czytaj więcej
strony www olsztyn

Rozważasz współpracę ze mną?

Sprawdź, dlaczego warto.

Bezpośredni kontakt
Rozwiń informację
Współpracowałeś kiedyś z agencją i wiesz jak ciężko się komunikować z supportem? U mnie jest inaczej. Wykonuję osobiście większość prac i kontaktujesz się tylko ze mną.
Działania, które przynoszą efekty
Rozwiń informację
Przez lata testowałem (i nadal to robię) różne rozwiązania by skupić się na tych, które po prostu działają.
Szybkie terminy realizacji
Rozwiń informację
Większość zleceń wykonuję przed zadeklarowanym terminem. Nie obiecuję gruszek na wierzbie!
Transparentność
Rozwiń informację
Przekazuję wszelkie dostępy do stron internetowych, kont reklamowych, analityki. Rozliczenia ze mną są klarowne, każda oferta opisana jest w sposób, z którego jasno wynika podział mojego wynagrodzenia oraz opcji dodatkowych (jak płatne wtyczki do stron internetowych, czy budżety reklamowe w kampaniach marketingowych).
Jakość agencji w cenie freelancera
Rozwiń informację
Wąska specjalizacja w konkretnych rozwiązaniach internetowych (tworzenie stron i sklepów internetowych WordPress, marketing online w ekosystemie Google, marketing wideo w internecie) pozwala realizować skuteczne usługi niższym kosztem niż duże firmy.
Ciągły rozwój
Rozwiń informację
Od 2010 roku, kiedy wykonałem pierwsza stronę internetową, stale podnoszę kwalifikacje w obszarach swojej specjalizacji poprzez najróżniejsze kursy, szkolenia, grupy branżowe, itd.
Darmowa dawka wiedzy
Rozwiń informację
Dzielę się wiedzą, doświadczeniem i przydatnymi wskazówkami na blogu i kanale YouTube za darmo - sprawdź i subskrybuj kanał oraz newsletter. Zobacz także kurs płatny - wykład mp3 na temat podstawowych form zdobywania klientów przez internet.
Certyfikowany ekspert
Rozwiń informację
Moja wiedza z zakresu prowadzenia kampanii reklamowych potwierdzona jest certyfikatami Google Ads z różnych kategorii oraz statusem Google Partner.
Bogate doświadczenie
Rozwiń informację
Współpracowałem łącznie z kilkoma setkami firm i osób prywatnych, organizacjami małymi i dużymi, ministerstwami, związkami sportowymi, firmami zagranicznymi, itd.
Wszystko w jednym miejscu
Rozwiń informację
Od budowy strony internetowej, przez skuteczne formy marketingu po analitykę i optymalizację działań - wszystko u jednego, solidnego dostawcy.

Skontaktuj się

 

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj darmowe porady oraz informacje o promocjach.

Poznaj opinie moich Klientów

referencje Artur Kosiński 2

Z przyjemnością rekomenduję firmę Pana Artura jako bardzo profesjonalnego dostawcę rozwiązań internetowych opartych na WordPress. Rozpoczęliśmy od prostych stron typu landing page. Byliśmy tak bardzo zadowoleni z każdego kolejnego projektu, że zdecydowaliśmy się współpracować gdziekolwiek jest to możliwe, m.in. przy optymalizacji, utrzymaniu, projektowaniu, itd.

Filip, crescendoapp.com
referencje artur kosinski

Z firmą Pana Artura prowadzimy stałą współpracę przy promocji naszych gabinetów kosmetycznych. Od czasu rozpoczęcia współpracy widzimy znaczny wzrost ilości nowych klientów. Polecam wszystkim firmom, które chcą rozwinąć skrzydła.

Kasia, chimera.olsztyn.pl
referencje Artur Kosiński 1

Współpraca między naszymi firmami rozpoczęła się w 2015 roku, trwa do dzisiaj i odbywa się online. Zakres współpracy obejmuje tworzenie wielu stron www, pozycjonowanie strony i projekty graficzne. Wszystkie usługi były realizowane terminowo i cechowały się wysoką jakością.

Steve, treatmed.pl
referencje-miejskie-ziele

Pan Artur nigdy nie użył słów “nie da się”, sam zaproponował najbardziej optymalne rozwiązania i możliwości. Współpracując miałam poczucie pełnego wsparcia i bezpieczeństwa.

Małgorzata, miejskieziele.pl

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną.

Przejdź do kontaktu
Zamknij okno

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj więcej darmowych materiałów.

Dostępność WCAG