Szanowni Państwo, do 16.07 jestem na urlopie. Na wszystkie maile odpowiem po powrocie.

Google Partner arturkosinski.pl
Skontaktuj się
Wyszukaj na stronie...
Zamknij wyszukiwarkę

Jak przesyłać duże pliki przez internet – instrukcja WeTransfer

Ostatnia aktualizacja treści Ostatnia aktualizacja: 16 września 2022

Jeśli zdarzają Ci się problemy z przesyłaniem dużych plików drogą mailową, np. program pocztowy blokuje dodanie załącznika lub dostajesz zwrotkę, że mail nie został dostarczony, to w tym filmie mam dla Ciebie proste rozwiązanie. Poznasz darmowy sposób na bezproblemowe przesyłanie dużych plików przez internet za pomocą platformy wetransfer.com.

Istnieje dużo sposobów na przesyłanie plików przez internet, poza standardowym mailem, z którym mogą być problemy. Chodzi mi o aplikacje do udostępniania danych w chmurze. Być może słyszałeś o takich aplikacjach jak  Dropbox, Google Drive, OneDrive, albo właśnie WeTransfer, czyli serwis, który dzisiaj chciałbym omówić.

Podstawy zdobywania klientów przez internet Kurs audio

WeTransfer różni się od innych tego typu serwisów tym, że nie trzeba w nim zakładać konta. Wystarczy wejść na stronę, wgrać plik, wpisać adres odbiorcy i kliknąć jeden przycisk. Prostota i szybkość działania jest niewątpliwą zaletą tego systemu, ale ma on też jedną wadę. Pliki przesyłane przez WeTransfer są dostępne w chmurze tylko przez 7 dni. Po tym czasie zostają trwale skasowane. Jeśli więc korzystasz z tego narzędzia, upewnij się, że by pobierać wszystkie dane i zapisywać je na dysku swojego komputera.

Jak przesyłać duże pliki przez internet?

Na nagraniu wideo pokazuję krok po kroku co należy zrobić, aby przesłać plik za pomocą wetransfer. Zachęcam do obejrzenia filmu. Instrukcja zawiera następujące kroki:

  • wejście na stronę wetransfer.com
  • akceptacja polityki cookies wetransfer
  • akceptacja regulaminu usługi (Terms of service)
  • omówienie panelu dodawania pliku przez wetransfer (guzik Upload files)
  • omówienie generowania automatycznego maila z przesłanymi plikiem (pola adresata, nadawcy oraz treść wiadomości)
  • omówienie generowania linku do przesłanego pliku
  • informacja na temat płatnej wersji wetransfer
  • informacja na temat zakładania konta i logowania

(…) Jak widzisz przesyłanie plików przez WeTransfer jest banalnie proste. Sam wykorzystuję ten sposób przy współpracy z Klientami, którzy przesyłają mi w ten sposób materiały do stworzenia strony internetowej czy sklepu.

Przy okazji jeśli planujesz zbudować stronę internetową lub sklep – skontaktuj się ze mną. Moja firma od kilku lat realizuje tego typu projekty – portfolio stron www – i z pewnością będziemy mogli Ci pomóc.

Jeśli wskazówki z tego filmu były dla Ciebie przydatne – zasubskrybuj mój kanał na YouTube i zapisz się na newsletter.

Do zobaczenia w kolejnym filmie!

giphy

Masz pytania na ten lub inny temat?

Skontaktuj się

Zobacz także

Jak sprawdzić szybkość strony internetowej?

Kategorie: Strony internetowe

Zastanawiasz się jak sprawdzić szybkość strony internetowej i do czego w ogóle jest to potrzebne? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule....

Czytaj więcej

Jak włączyć tryb incognito na telefonie?

Kategorie: Przydatne narzędzia

Jak włączyć tryb incognito na telefonie? W tym filmie pokazuję to na przykładzie przeglądarek Chrome i Safari. Wielu moich...

Czytaj więcej

Błąd 404 na stronie internetowej – co to jest i jak go naprawić?

Kategorie: Strony internetowe

Z tego materiału dowiesz się co to jest błąd 404 na stronie internetowej, jak poprawnie zaprojektować stronę błędu 404,...

Czytaj więcej

Czym są konwersje w analityce internetowej?

Kategorie: Inne tematy

Posiadasz już stronę internetową lub dopiero planujesz ją zbudować? Z tego artykułu dowiesz się czym są konwersje w analityce...

Czytaj więcej

Freelancer WordPress – jak mogę Ci pomóc?

Kategorie: Strony internetowe

Systemy zarządzania treścią stron internetowych (CMS) ułatwiają zarządzanie witryną i pozwalają na jej łatwe aktualizowanie. Samo stworzenie strony oraz...

Czytaj więcej
strony www olsztyn

Rozważasz współpracę ze mną?

Sprawdź, dlaczego warto.

Bezpośredni kontakt
Rozwiń informację
Współpracowałeś kiedyś z agencją i wiesz jak ciężko się komunikować z supportem? U mnie jest inaczej. Wykonuję osobiście większość prac i kontaktujesz się tylko ze mną.
Działania, które przynoszą efekty
Rozwiń informację
Przez lata testowałem (i nadal to robię) różne rozwiązania by skupić się na tych, które po prostu działają.
Szybkie terminy realizacji
Rozwiń informację
Większość zleceń wykonuję przed zadeklarowanym terminem. Nie obiecuję gruszek na wierzbie!
Transparentność
Rozwiń informację
Przekazuję wszelkie dostępy do stron internetowych, kont reklamowych, analityki. Rozliczenia ze mną są klarowne, każda oferta opisana jest w sposób, z którego jasno wynika podział mojego wynagrodzenia oraz opcji dodatkowych (jak płatne wtyczki do stron internetowych, czy budżety reklamowe w kampaniach marketingowych).
Jakość agencji w cenie freelancera
Rozwiń informację
Wąska specjalizacja w konkretnych rozwiązaniach internetowych (tworzenie stron i sklepów internetowych WordPress, marketing online w ekosystemie Google, marketing wideo w internecie) pozwala realizować skuteczne usługi niższym kosztem niż duże firmy.
Ciągły rozwój
Rozwiń informację
Od 2010 roku, kiedy wykonałem pierwsza stronę internetową, stale podnoszę kwalifikacje w obszarach swojej specjalizacji poprzez najróżniejsze kursy, szkolenia, grupy branżowe, itd.
Darmowa dawka wiedzy
Rozwiń informację
Dzielę się wiedzą, doświadczeniem i przydatnymi wskazówkami na blogu i kanale YouTube za darmo - sprawdź i subskrybuj kanał oraz newsletter. Zobacz także kurs płatny - wykład mp3 na temat podstawowych form zdobywania klientów przez internet.
Certyfikowany ekspert
Rozwiń informację
Moja wiedza z zakresu prowadzenia kampanii reklamowych potwierdzona jest certyfikatami Google Ads z różnych kategorii oraz statusem Google Partner.
Bogate doświadczenie
Rozwiń informację
Współpracowałem łącznie z kilkoma setkami firm i osób prywatnych, organizacjami małymi i dużymi, ministerstwami, związkami sportowymi, firmami zagranicznymi, itd.
Wszystko w jednym miejscu
Rozwiń informację
Od budowy strony internetowej, przez skuteczne formy marketingu po analitykę i optymalizację działań - wszystko u jednego, solidnego dostawcy.
Sztuczna inteligencja
Rozwiń informację
Blisko 15-letnie doświadczenie w branży internetowej łączę z najnowszymi osiągnięciami sztucznej inteligencji, by dostarczać usługi na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się

 

newsletter

Zapisz się na mój newsletter i odbierz ebook
„10 cech skutecznej strony internetowej”.

Odbiorcy mojego newslettera otrzymują cyklicznie darmowe poradniki, ciekawostki, ostrzeżenia przez oszustwami oraz nowości z branży internetowej.

Poznaj opinie moich Klientów

referencje Artur Kosiński 2

Z przyjemnością rekomenduję firmę Pana Artura jako bardzo profesjonalnego dostawcę rozwiązań internetowych opartych na WordPress. Rozpoczęliśmy od prostych stron typu landing page. Byliśmy tak bardzo zadowoleni z każdego kolejnego projektu, że zdecydowaliśmy się współpracować gdziekolwiek jest to możliwe, m.in. przy optymalizacji, utrzymaniu, projektowaniu, itd.

Filip, crescendoapp.com
referencje artur kosinski

Z firmą Pana Artura prowadzimy stałą współpracę przy promocji naszych gabinetów kosmetycznych. Od czasu rozpoczęcia współpracy widzimy znaczny wzrost ilości nowych klientów. Polecam wszystkim firmom, które chcą rozwinąć skrzydła.

Kasia, chimera.olsztyn.pl
referencje Artur Kosiński 1

Współpraca między naszymi firmami rozpoczęła się w 2015 roku, trwa do dzisiaj i odbywa się online. Zakres współpracy obejmuje tworzenie wielu stron www, pozycjonowanie strony i projekty graficzne. Wszystkie usługi były realizowane terminowo i cechowały się wysoką jakością.

Steve, treatmed.pl
referencje-miejskie-ziele

Pan Artur nigdy nie użył słów “nie da się”, sam zaproponował najbardziej optymalne rozwiązania i możliwości. Współpracując miałam poczucie pełnego wsparcia i bezpieczeństwa.

Małgorzata, miejskieziele.pl

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną.

Przejdź do kontaktu

Luźniejsze treści

Blisko 15-letnie doświadczenie w branży internetowej łączę z najnowszymi osiągnięciami sztucznej inteligencji, by dostarczać usługi na najwyższym poziomie.

Zamknij okno

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj więcej darmowych materiałów.

Dostępność WCAG