Google Partner arturkosinski.pl
Wycena online
Wyszukaj na stronie...
Zamknij wyszukiwarkę

Jak dodać administratora strony firmowej na Facebooku?

Ostatnia aktualizacja treści Ostatnia aktualizacja: 16 września 2022

Jednym z najczęstszych problemów, z jakim spotykam się we współpracy z klientami w zakresie Facebooka, jest dodanie nowego administratora do strony firmowej. W tym krótkim poradniku wyjaśnię jak to robić krok po kroku.

Jak dodać administratora strony firmowej na Facebooku 1

Z tego artykułu dowiesz się:

  • jak dodać administratora strony na Facebooku
  • jakie rodzaje ról możesz dodać na Facebooku

Kiedy może się przydać dodanie nowego administratora na Facebooku?

Dodanie nowego administratora jest potrzebne w sytuacjach, gdy powierzamy obsługę naszej strony firmowej na Facebooku zewnętrznej firmie. Współpraca taka może polegać na publikowaniu postów, zarządzaniu reklamami, czy też np. komunikacji z klientami przez Messenger.

Facebook przygotował kilka ról dostępnych do przydzielenia, w zależności od funkcji pełnionej przez danego użytkownika, są to:

  • Administrator
  • Redaktor
  • Moderator
  • Reklamodawca
  • Analityk
  • Niestandardowa

Jak dodać administratora strony na Facebooku?

Nowego administratora może dodać tylko obecny administrator. Aby to uczynić musimy wejść na naszą stronę firmową na Facebooku, a następnie w lewym menu administracyjnym odszukać opcję Ustawienia.

jak dodać admina fb 01

Po wejściu w ustawienia kierujemy się do opcji Role na stronie.

jak dodać admina fb 02

Następnie w prawym oknie mamy możliwość dodania nowego użytkownika – możemy wpisać tu imię i nazwisko lub adres email używany przez daną osobę na Facebooku. Obok przydzielamy odpowiednią rolę.

jak dodać admina fb 03

Po wykonaniu tej czynności nowy administrator otrzyma powiadomienie, które musi zaakceptować. Od teraz może zarządzać stroną, do której otrzymał dostęp.

To już wszystko, mam nadzieję, że ten krótki poradnik był dla Ciebie pomocny.

giphy 2

Masz pytania na ten lub inny temat?

Skontaktuj się

Zobacz także

Przydatne funkcje w sklepie internetowym – cz. 1

Kategorie: E-commerce

Poznaj 5 przydatnych funkcji w sklepie internetowym, dzięki którym zwiększysz sprzedaż i usprawnisz korzystanie ze sklepu przez klientów. Zapraszam...

Czytaj więcej

Kto zarządza stroną internetową?

Kategorie: Strony internetowe

Jeżeli zastanawiasz się, kto zarządza powinien zarządzać stroną internetową, czy jest to konieczne oraz czy możesz robić to samodzielnie, sprawdź...

Czytaj więcej

Aktualizacje WordPress – jak i dlaczego musisz je robić

Kategorie: Strony internetowe

Cześć, jeśli posiadasz lub planujesz założyć stronę na WordPressie to koniecznie zapoznaj się z tematem aktualizacji tego systemu. W tym...

Czytaj więcej

Google Optimize – co to jest?

Kategorie: Przydatne narzędzia

Stworzenie strony internetowej jest obecnie jednym z pierwszych kroków podejmowanych przez nowych przedsiębiorców. Także firmy istniejące od dawna na...

Czytaj więcej

Jak sprawdzić jakich cookies używa strona internetowa?

Kategorie: Strony internetowe

Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się jakich plików cookies wykorzystuje Twoja strona internetowa (lub dowolna inna), to w tym krótkim poradniku...

Czytaj więcej

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj darmowe porady oraz informacje o promocjach.

Opinie moich Klientów

referencje Artur Kosiński 2

Z przyjemnością rekomenduję firmę Pana Artura jako bardzo profesjonalnego dostawcę rozwiązań internetowych opartych na WordPress. Rozpoczęliśmy od prostych stron typu landing page. Byliśmy tak bardzo zadowoleni z każdego kolejnego projektu, że zdecydowaliśmy się współpracować gdziekolwiek jest to możliwe, m.in. przy optymalizacji, utrzymaniu, projektowaniu, itd.

Filip, crescendoapp.com
referencje artur kosinski

Z firmą Pana Artura prowadzimy stałą współpracę przy promocji naszych gabinetów kosmetycznych. Od czasu rozpoczęcia współpracy widzimy znaczny wzrost ilości nowych klientów. Polecam wszystkim firmom, które chcą rozwinąć skrzydła.

Kasia, chimera.olsztyn.pl
referencje Artur Kosiński 1

Współpraca między naszymi firmami rozpoczęła się w 2015 roku, trwa do dzisiaj i odbywa się online. Zakres współpracy obejmuje tworzenie wielu stron www, pozycjonowanie strony i projekty graficzne. Wszystkie usługi były realizowane terminowo i cechowały się wysoką jakością.

Steve, treatmed.pl
referencje-miejskie-ziele

Pan Artur nigdy nie użył słów “nie da się”, sam zaproponował najbardziej optymalne rozwiązania i możliwości. Współpracując miałam poczucie pełnego wsparcia i bezpieczeństwa.

Małgorzata, miejskieziele.pl

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną.

Przejdź do kontaktu
Zamknij okno

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj więcej darmowych materiałów.