Szanowni Państwo, w najbliższych tygodniach nie przyjmuję nowych zleceń. Więcej w tym filmie.

Google Partner arturkosinski.pl
Skontaktuj się
Wyszukaj na stronie...
Zamknij wyszukiwarkę

Freelancer WordPress – jak mogę Ci pomóc?

Ostatnia aktualizacja treści Ostatnia aktualizacja: 10 stycznia 2024

Systemy zarządzania treścią stron internetowych (CMS) ułatwiają zarządzanie witryną i pozwalają na jej łatwe aktualizowanie. Samo stworzenie strony oraz jej dalsza obsługa wymaga jednak pewnej wiedzy. Z pomocą w takiej sytuacji przychodzą freelancerzy specjalizujący się w WordPressie. W tym filmie i artykule dowiesz się kim jest freelancer WordPress i jak może Ci pomóc.

Czym jest WordPress?

Na rynku systemów CMS niekwestionowanym liderem jest system WordPress. Jest to darmowe rozwiązanie, które początkowo służyło do tworzenia  blogów. Z czasem jednak możliwości narzędzia zostały docenione również przy tworzeniu stron firmowych i innych. Obecnie szacuje się, że około 43% stron internetowych zostało opartych właśnie o WordPress. Sam system został przetłumaczony na 68 języków.

Ogromna popularność rozwiązania na całym świecie sprawia, że społeczność zorganizowana wokół WordPressa, przygotowuje wiele dodatkowych szablonów i wtyczek, które rozszerzają funkcjonalność podstawowej wersji systemu. Obecnie w oparciu o ten CMS można prowadzić strony firmowe, sklepy internetowe, blogi, serwisy społecznościowe i każdy inny rodzaj strony www. Możliwości są w tej kwestii praktycznie nieograniczone.

Podstawy zdobywania klientów przez internet Kurs audio

Kim jest freelancer WordPress?

Freelancer to osoba, która zdalnie świadczy usługi i posiada odpowiednią wiedzę techniczną do realizowania konkretnych zleceń. Współpraca z freelancerami posiada wiele plusów, które przemawiają za wybraniem tego rodzaju specjalistów.

Najważniejsze zalety to:

  • Bezpośredni kontakt – w przypadku współpracy z freelancerem można kontaktować się bezpośrednio z osobą, która wykonuje dane prace. Dzięki temu łatwiej nadzorować ich przebieg oraz zgłaszać ewentualne uwagi. Można mieć również większą kontrolę nad konkretnymi etapami.
  • Niższa cena – najczęściej freelancerzy świadczą swoje usługi w niższych cenach niż duże agencje interaktywne. Przy tym niższa cena nie sprawia, że świadczone usługi są niższej jakości.
  • Większa elastyczność współpracy – w przypadku korzystania z pomocy freelancera można uzyskać zdecydowanie większą elastyczność współpracy niż w przypadku profesjonalnych agencji. Chodzi zarówno o kontakt, jak i możliwość wprowadzania zmian czy wreszcie sposób rozliczenia za wykonane prace.

Freelancer WordPress – w czym może pomóc?

Zakres usług świadczonych przez freelancera może być zróżnicowany. Wszystko zależy od konkretnej osoby. W wielu przypadkach można jednak liczyć na bardzo rozbudowany zakres działań i pomoc w bardzo wielu różnorodnych obszarach.

  • Freelancer WordPress to przede wszystkim pomoc w budowie strony internetowej. Specjalista pomoże w zaprojektowaniu indywidualnie lub dobraniu gotowego szablonu, układu elementów na stronie, wyborze hostingu czy zabezpieczeń. Najlepsi specjaliści są w stanie od A do Z pomóc w tworzeniu strony www.
  • Samo opracowanie strony internetowej to jednak nie wszystko. Freelancer WordPress świadczy również pomoc przy późniejszym zarządzaniu witryną. Jest w stanie przeprowadzić przede wszystkim aktualizacje serwisu. Pomaga również przy przebudowie i rozbudowie strony internetowej. Jeżeli planujesz rozszerzyć swoją witrynę to skorzystanie ze wsparcia freelancera może dawać znakomite rezultaty.
  • Freelancer pomoże również przy optymalizacji witryny oraz jej pozycjonowaniu. Przygotuje listę słów kluczowych i zadba o sam kod witryny. Dzięki temu możliwe będzie osiągnięcie zdecydowanie wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

Oczywiście freelancer WordPress może oferować również wiele innych usług i świadczyć wsparcie także w innych obszarach związanych ze stroną www. Dokładny zakres oferowanych prac jest zależny od konkretnego specjalisty.

Jeżeli szukasz wsparcia w stworzeniu i zarządzaniu posiadaną stroną internetową to serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną. Zajmuję się kompleksowymi pracami z systemem WordPress i oferuję pełne wsparcie dla wszystkich klientów.

freelancer wordpress

Masz pytania na ten lub inny temat?

Skontaktuj się

Zobacz także

Uwaga na podejrzane smsy o przedłużeniu domeny

Kategorie: Strony internetowe E-commerce Inne tematy

W tym filmie chciałbym podpowiedzieć Ci co zrobić, kiedy jako właściciel strony internetowej dostałeś sms z informacją, że kończy...

Czytaj więcej

Instrukcja Google Analytics 3 (podstawy)

Kategorie: Strony internetowe E-commerce Przydatne narzędzia

Ten film i artykuł dotyczy starej wersji Google Analytics 3 (Universal Analytics). Zapraszam do obejrzenia instrukcji Google Analytics 4...

Czytaj więcej

Projektowanie stron internetowych w Canva – czy to ma sens?

Kategorie: Strony internetowe Przydatne narzędzia

Profesjonaliści, którzy projektują strony internetowe, z pewnością z szerokim uśmiechem spojrzą na tytuł tego artykułu. Czy Canva – amatorskie...

Czytaj więcej

WordPress i komunikat „Zalecana aktualizacja PHPa” – co robić?

Kategorie: Strony internetowe

Strony internetowe na systemie WordPress posiadają wbudowany mechanizm sprawdzania wersji języka PHP na serwerze (hostingu). Z tego artykułu dowiesz...

Czytaj więcej

Strona internetowa czy Facebook – co wybrać do promowania firmy

Kategorie: Strony internetowe Reklama w internecie

Jeśli zastanawiasz się co będzie lepsze do promowania firmy w internecie – własna strona internetowa czy profil firmowy na Facebooku,...

Czytaj więcej
strony www olsztyn

Rozważasz współpracę ze mną?

Sprawdź, dlaczego warto.

Bezpośredni kontakt
Rozwiń informację
Współpracowałeś kiedyś z agencją i wiesz jak ciężko się komunikować z supportem? U mnie jest inaczej. Wykonuję osobiście większość prac i kontaktujesz się tylko ze mną.
Działania, które przynoszą efekty
Rozwiń informację
Przez lata testowałem (i nadal to robię) różne rozwiązania by skupić się na tych, które po prostu działają.
Szybkie terminy realizacji
Rozwiń informację
Większość zleceń wykonuję przed zadeklarowanym terminem. Nie obiecuję gruszek na wierzbie!
Transparentność
Rozwiń informację
Przekazuję wszelkie dostępy do stron internetowych, kont reklamowych, analityki. Rozliczenia ze mną są klarowne, każda oferta opisana jest w sposób, z którego jasno wynika podział mojego wynagrodzenia oraz opcji dodatkowych (jak płatne wtyczki do stron internetowych, czy budżety reklamowe w kampaniach marketingowych).
Jakość agencji w cenie freelancera
Rozwiń informację
Wąska specjalizacja w konkretnych rozwiązaniach internetowych (tworzenie stron i sklepów internetowych WordPress, marketing online w ekosystemie Google, marketing wideo w internecie) pozwala realizować skuteczne usługi niższym kosztem niż duże firmy.
Ciągły rozwój
Rozwiń informację
Od 2010 roku, kiedy wykonałem pierwsza stronę internetową, stale podnoszę kwalifikacje w obszarach swojej specjalizacji poprzez najróżniejsze kursy, szkolenia, grupy branżowe, itd.
Darmowa dawka wiedzy
Rozwiń informację
Dzielę się wiedzą, doświadczeniem i przydatnymi wskazówkami na blogu i kanale YouTube za darmo - sprawdź i subskrybuj kanał oraz newsletter. Zobacz także kurs płatny - wykład mp3 na temat podstawowych form zdobywania klientów przez internet.
Certyfikowany ekspert
Rozwiń informację
Moja wiedza z zakresu prowadzenia kampanii reklamowych potwierdzona jest certyfikatami Google Ads z różnych kategorii oraz statusem Google Partner.
Bogate doświadczenie
Rozwiń informację
Współpracowałem łącznie z kilkoma setkami firm i osób prywatnych, organizacjami małymi i dużymi, ministerstwami, związkami sportowymi, firmami zagranicznymi, itd.
Wszystko w jednym miejscu
Rozwiń informację
Od budowy strony internetowej, przez skuteczne formy marketingu po analitykę i optymalizację działań - wszystko u jednego, solidnego dostawcy.

Skontaktuj się

 

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj darmowe porady oraz informacje o promocjach.

Poznaj opinie moich Klientów

referencje Artur Kosiński 2

Z przyjemnością rekomenduję firmę Pana Artura jako bardzo profesjonalnego dostawcę rozwiązań internetowych opartych na WordPress. Rozpoczęliśmy od prostych stron typu landing page. Byliśmy tak bardzo zadowoleni z każdego kolejnego projektu, że zdecydowaliśmy się współpracować gdziekolwiek jest to możliwe, m.in. przy optymalizacji, utrzymaniu, projektowaniu, itd.

Filip, crescendoapp.com
referencje artur kosinski

Z firmą Pana Artura prowadzimy stałą współpracę przy promocji naszych gabinetów kosmetycznych. Od czasu rozpoczęcia współpracy widzimy znaczny wzrost ilości nowych klientów. Polecam wszystkim firmom, które chcą rozwinąć skrzydła.

Kasia, chimera.olsztyn.pl
referencje Artur Kosiński 1

Współpraca między naszymi firmami rozpoczęła się w 2015 roku, trwa do dzisiaj i odbywa się online. Zakres współpracy obejmuje tworzenie wielu stron www, pozycjonowanie strony i projekty graficzne. Wszystkie usługi były realizowane terminowo i cechowały się wysoką jakością.

Steve, treatmed.pl
referencje-miejskie-ziele

Pan Artur nigdy nie użył słów “nie da się”, sam zaproponował najbardziej optymalne rozwiązania i możliwości. Współpracując miałam poczucie pełnego wsparcia i bezpieczeństwa.

Małgorzata, miejskieziele.pl

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną.

Przejdź do kontaktu
Zamknij okno

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj więcej darmowych materiałów.

Dostępność WCAG