Google Partner arturkosinski.pl
Wycena online
Wyszukaj na stronie...
Zamknij wyszukiwarkę

Certyfikat Google Ads – co to jest?

Ostatnia aktualizacja treści Ostatnia aktualizacja: 15 czerwca 2022

Jeśli zastanawiasz się co to jest certyfikat Google Ads, co on daje i jak go zdobyć – odpowiedzi znajdziesz w poniższym artykule. Jeśli poszukujesz firmy, która poprowadzi dla Ciebie kampanię Google Ads i posiada takie certyfikaty – skontaktuj się ze mną.

Certyfikat Google Ads co to jest

Z tego artykułu dowiesz się:

 • co to jest certyfikat Google Ads
 • jak zdobyć certyfikat Google Ads
 • jakie rodzaje certyfikatów można zdobyć
 • co daje certyfikat Google Ads

Co to jest certyfikat Google Ads?

Certyfikaty Google Ads to dokumenty potwierdzające posiadanie umiejętności obsługi kampanii Google Ads w określonym zakresie. Certyfikaty Google Ads wydawane są bezpośrednio przez Google na okres 1 roku i są profesjonalną akredytacją „oferowaną przez Google osobom, które osiągnęły biegłość w podstawowych i zaawansowanych aspektach Google Ads.”.

Certyfikaty Google Ads są jedną z trzech kategorii wymagań niezbędnych do zakwalifikowania się do programu Google Partners (poza certyfikatami, aby zostać Partnerem Google należy wykazać się odpowiednią skutecznością prowadzonych kampanii Google Ads, a także wydatkować określony budżet na kampanie – na moment pisania artykułu minimalny wymagany budżet to 10.000 USD wydany w ciągu ostatnich 3 miesięcy przed ubieganiem się o uzyskanie statusu Partnera).

Jak zdobyć certyfikat Google Ads

Aby zdobyć certyfikat Google Ads, należy:

 • utworzyć konto na platformie Skillshop od Google
 • przejść wybraną ścieżkę szkoleniową, która przygotowuje do egzaminu z danego zagadnienia
 • zdać test certyfikacyjny online

Certyfikat Google Ads co to jest 02

Jakie rodzaje certyfikatów Google Ads można zdobyć

Aktualnie można zdobyć sześć rodzajów certyfikatów Google Ads, natomiast tylko pierwsze 5 z nich jest brane pod uwagę przy uzyskiwaniu statusu Partnera Google.

 • Certyfikat z reklam w sieci wyszukiwania (wyszukiwarka Google i partnerzy)
 • Certyfikat z reklam w sieci reklamowej (Google Display Network)
 • Certyfikat z reklam produktowych (Google Merchant Center)
 • Certyfikat z reklamy aplikacji mobilnych
 • Certyfiakt z pomiaru skuteczności reklam

Więcej informacji na temat certyfikatów znajdziesz na oficjalnej stronie supportu Google https://support.google.com/google-ads/answer/9702955?hl=pl.

Co daje certyfikat Google Ads?

Posiadanie certyfikatu Google Ads ma dwie niewątpliwe zalety. Pierwsza z nich to możliwość udowodnienia potencjalnym Klientom, że posiadamy wiedzę i umiejętności z zakresu skutecznego prowadzenia kampanii Google Ads. Certyfikaty takie możemy umieścić na naszej stronie internetowej, kontach social media, czy wydrukować i powiesić na ścianie w biurze.

Drugą zaletą posiadania certyfikatów jest możliwość ubiegania się o status Google Partner, który podnosi naszą wiarygodność i prestiż wśród konkurencji oferującej podobne usługi. Klienci, którzy zamierzają wydać pieniądze na kampanię Google Ads, zdecydowanie wolą, by całym procesem zarządzała firma, posiadająca oficjalnie potwierdzone kwalifikacje.

Poszukujesz firmy, która posiada certyfikaty Google Ads, status Partnera Google?

Jeśli szukasz firmy, która posiada status Partnera Google (a tym samym certyfikaty Google Ads), skontaktuj się ze mną. Sprawdź też moją ofertę prowadzenia skutecznych kampanii Google Ads.

Zobacz także

Jak wyróżnić aukcję Allegro po wyłączeniu szablonów html w 2017?

Kategorie: E-commerce Reklama w internecie

Uwaga, ze względu na dużą liczbę zapytań informuję, że nie świadczę już usług związanych ze sprzedażą na platformie Allegro...

Czytaj więcej

Zakup strony internetowej – krok po kroku

Kategorie: Strony internetowe

Jeśli planujesz założyć stronę internetową to z tego filmu dowiesz się czego możesz się spodziewać w trakcie współpracy z...

Czytaj więcej

Co to jest Catch-all i dlaczego musisz to mieć

Kategorie: Inne tematy

 Cześć, jeśli posiadasz skrzynki mailowe we własnej domenie, np. biuro @ twojafirma.pl to koniecznie musisz zainteresować się włączeniem...

Czytaj więcej

Dokumenty Google – jak to działa?

Kategorie: Przydatne narzędzia

Trudno sobie wyobrazić pracę – zwłaszcza biurową – a nawet życie codzienne, bez programów służących do edycji tekstów i...

Czytaj więcej

Co to jest remarketing dynamiczny?

Kategorie: Reklama w internecie

Duża ilość odsłon i użytkowników to oczywiście powód do zadowolenia dla każdego właściciela strony internetowej. Wielu właścicieli witryn spotka...

Czytaj więcej

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj darmowe porady oraz informacje o promocjach.

Opinie moich Klientów

referencje Artur Kosiński 2

Z przyjemnością rekomenduję firmę Pana Artura jako bardzo profesjonalnego dostawcę rozwiązań internetowych opartych na WordPress. Rozpoczęliśmy od prostych stron typu landing page. Byliśmy tak bardzo zadowoleni z każdego kolejnego projektu, że zdecydowaliśmy się współpracować gdziekolwiek jest to możliwe, m.in. przy optymalizacji, utrzymaniu, projektowaniu, itd.

Filip, crescendoapp.com
referencje artur kosinski

Z firmą Pana Artura prowadzimy stałą współpracę przy promocji naszych gabinetów kosmetycznych. Od czasu rozpoczęcia współpracy widzimy znaczny wzrost ilości nowych klientów. Polecam wszystkim firmom, które chcą rozwinąć skrzydła.

Kasia, chimera.olsztyn.pl
referencje Artur Kosiński 1

Współpraca między naszymi firmami rozpoczęła się w 2015 roku, trwa do dzisiaj i odbywa się online. Zakres współpracy obejmuje tworzenie wielu stron www, pozycjonowanie strony i projekty graficzne. Wszystkie usługi były realizowane terminowo i cechowały się wysoką jakością.

Steve, treatmed.pl
referencje-miejskie-ziele

Pan Artur nigdy nie użył słów “nie da się”, sam zaproponował najbardziej optymalne rozwiązania i możliwości. Współpracując miałam poczucie pełnego wsparcia i bezpieczeństwa.

Małgorzata, miejskieziele.pl

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną.

Przejdź do kontaktu