Google Partner arturkosinski.pl
Skontaktuj się
Wyszukaj na stronie...
Zamknij wyszukiwarkę

Certyfikat Google Ads – co to jest?

Ostatnia aktualizacja treści Ostatnia aktualizacja: 15 czerwca 2022

Jeśli zastanawiasz się co to jest certyfikat Google Ads, co on daje i jak go zdobyć – odpowiedzi znajdziesz w poniższym artykule. Jeśli poszukujesz firmy, która poprowadzi dla Ciebie kampanię Google Ads i posiada takie certyfikaty – skontaktuj się ze mną.

Certyfikat Google Ads co to jest

Z tego artykułu dowiesz się:

 • co to jest certyfikat Google Ads
 • jak zdobyć certyfikat Google Ads
 • jakie rodzaje certyfikatów można zdobyć
 • co daje certyfikat Google Ads

Co to jest certyfikat Google Ads?

Certyfikaty Google Ads to dokumenty potwierdzające posiadanie umiejętności obsługi kampanii Google Ads w określonym zakresie. Certyfikaty Google Ads wydawane są bezpośrednio przez Google na okres 1 roku i są profesjonalną akredytacją „oferowaną przez Google osobom, które osiągnęły biegłość w podstawowych i zaawansowanych aspektach Google Ads.”.

Certyfikaty Google Ads są jedną z trzech kategorii wymagań niezbędnych do zakwalifikowania się do programu Google Partners (poza certyfikatami, aby zostać Partnerem Google należy wykazać się odpowiednią skutecznością prowadzonych kampanii Google Ads, a także wydatkować określony budżet na kampanie – na moment pisania artykułu minimalny wymagany budżet to 10.000 USD wydany w ciągu ostatnich 3 miesięcy przed ubieganiem się o uzyskanie statusu Partnera).

Jak zdobyć certyfikat Google Ads

Aby zdobyć certyfikat Google Ads, należy:

 • utworzyć konto na platformie Skillshop od Google
 • przejść wybraną ścieżkę szkoleniową, która przygotowuje do egzaminu z danego zagadnienia
 • zdać test certyfikacyjny online

Certyfikat Google Ads co to jest 02

Jakie rodzaje certyfikatów Google Ads można zdobyć

Aktualnie można zdobyć sześć rodzajów certyfikatów Google Ads, natomiast tylko pierwsze 5 z nich jest brane pod uwagę przy uzyskiwaniu statusu Partnera Google.

 • Certyfikat z reklam w sieci wyszukiwania (wyszukiwarka Google i partnerzy)
 • Certyfikat z reklam w sieci reklamowej (Google Display Network)
 • Certyfikat z reklam produktowych (Google Merchant Center)
 • Certyfikat z reklamy aplikacji mobilnych
 • Certyfiakt z pomiaru skuteczności reklam

Więcej informacji na temat certyfikatów znajdziesz na oficjalnej stronie supportu Google https://support.google.com/google-ads/answer/9702955?hl=pl.

Co daje certyfikat Google Ads?

Posiadanie certyfikatu Google Ads ma dwie niewątpliwe zalety. Pierwsza z nich to możliwość udowodnienia potencjalnym Klientom, że posiadamy wiedzę i umiejętności z zakresu skutecznego prowadzenia kampanii Google Ads. Certyfikaty takie możemy umieścić na naszej stronie internetowej, kontach social media, czy wydrukować i powiesić na ścianie w biurze.

Drugą zaletą posiadania certyfikatów jest możliwość ubiegania się o status Google Partner, który podnosi naszą wiarygodność i prestiż wśród konkurencji oferującej podobne usługi. Klienci, którzy zamierzają wydać pieniądze na kampanię Google Ads, zdecydowanie wolą, by całym procesem zarządzała firma, posiadająca oficjalnie potwierdzone kwalifikacje.

Poszukujesz firmy, która posiada certyfikaty Google Ads, status Partnera Google?

Jeśli szukasz firmy, która posiada status Partnera Google (a tym samym certyfikaty Google Ads), skontaktuj się ze mną. Sprawdź też moją ofertę prowadzenia skutecznych kampanii Google Ads.

Masz pytania na ten lub inny temat?

Skontaktuj się

Zobacz także

Jak zakryć tablice rejestracyjne na zdjęciu samochodu?

Kategorie: Inne tematy

Jeśli chciałbyś nauczyć się jak w prosty sposób za darmo zakryć tablice rejestracyjne samochodu na zdjęciu (lub inny jego...

Czytaj więcej

Kalendarz e-commerce 2018 od Prestashop

Kategorie: E-commerce Reklama w internecie

 Ze względu na archiwalny charakter filmu kalendarz nie jest już dostępny. Zapraszam do subskrypcji kanału YouTube, na którym...

Czytaj więcej

Co to jest Catch-all i dlaczego musisz to mieć

Kategorie: Przydatne narzędzia

 Cześć, jeśli posiadasz skrzynki mailowe we własnej domenie, np. biuro @ twojafirma.pl to koniecznie musisz zainteresować się włączeniem...

Czytaj więcej

Jak przesyłać duże pliki przez internet – instrukcja WeTransfer

Kategorie: Przydatne narzędzia

Jeśli zdarzają Ci się problemy z przesyłaniem dużych plików drogą mailową, np. program pocztowy blokuje dodanie załącznika lub dostajesz...

Czytaj więcej

Jak sprawdzić czy Twoja strona jest responsywna?

Kategorie: Strony internetowe

Jeśli posiadasz stronę www lub planujesz zlecić jej stworzenie – upewnij się, że jest / będzie ona responsywna. Z...

Czytaj więcej
strony www olsztyn

Rozważasz współpracę ze mną?

Sprawdź, dlaczego warto.

Bezpośredni kontakt
Rozwiń informację
Współpracowałeś kiedyś z agencją i wiesz jak ciężko się komunikować z supportem? U mnie jest inaczej. Wykonuję osobiście większość prac i kontaktujesz się tylko ze mną.
Działania, które przynoszą efekty
Rozwiń informację
Przez lata testowałem (i nadal to robię) różne rozwiązania by skupić się na tych, które po prostu działają.
Szybkie terminy realizacji
Rozwiń informację
Większość zleceń wykonuję przed zadeklarowanym terminem. Nie obiecuję gruszek na wierzbie!
Transparentność
Rozwiń informację
Przekazuję wszelkie dostępy do stron internetowych, kont reklamowych, analityki. Rozliczenia ze mną są klarowne, każda oferta opisana jest w sposób, z którego jasno wynika podział mojego wynagrodzenia oraz opcji dodatkowych (jak płatne wtyczki do stron internetowych, czy budżety reklamowe w kampaniach marketingowych).
Jakość agencji w cenie freelancera
Rozwiń informację
Wąska specjalizacja w konkretnych rozwiązaniach internetowych (tworzenie stron i sklepów internetowych, marketing online w ekosystemie Google) pozwala realizować skuteczne usługi niższym kosztem niż duże firmy.
Ciągły rozwój
Rozwiń informację
Od 2010 roku, kiedy wykonałem pierwsza stronę internetową, stale podnoszę kwalifikacje w obszarach swojej specjalizacji poprzez najróżniejsze kursy, szkolenia, grupy branżowe, itd.
Darmowa dawka wiedzy
Rozwiń informację
Dzielę się wiedzą, doświadczeniem i przydatnymi wskazówkami na blogu i kanale YouTube za darmo - sprawdź i subskrybuj kanał oraz newsletter. Zobacz także kurs płatny - wykład mp3 na temat podstawowych form zdobywania klientów przez internet.
Certyfikowany ekspert
Rozwiń informację
Moja wiedza z zakresu prowadzenia kampanii reklamowych potwierdzona jest certyfikatami Google Ads z różnych kategorii oraz statusem Google Partner.
Bogate doświadczenie
Rozwiń informację
Współpracowałem łącznie z kilkoma setkami firm i osób prywatnych, organizacjami małymi i dużymi, ministerstwami, związkami sportowymi, firmami zagranicznymi, itd.
Wszystko w jednym miejscu
Rozwiń informację
Od budowy strony internetowej, przez skuteczne formy marketingu po analitykę i optymalizację działań - wszystko u jednego, solidnego dostawcy.

Skontaktuj się

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj darmowe porady oraz informacje o promocjach.

Poznaj opinie moich Klientów

referencje Artur Kosiński 2

Z przyjemnością rekomenduję firmę Pana Artura jako bardzo profesjonalnego dostawcę rozwiązań internetowych opartych na WordPress. Rozpoczęliśmy od prostych stron typu landing page. Byliśmy tak bardzo zadowoleni z każdego kolejnego projektu, że zdecydowaliśmy się współpracować gdziekolwiek jest to możliwe, m.in. przy optymalizacji, utrzymaniu, projektowaniu, itd.

Filip, crescendoapp.com
referencje artur kosinski

Z firmą Pana Artura prowadzimy stałą współpracę przy promocji naszych gabinetów kosmetycznych. Od czasu rozpoczęcia współpracy widzimy znaczny wzrost ilości nowych klientów. Polecam wszystkim firmom, które chcą rozwinąć skrzydła.

Kasia, chimera.olsztyn.pl
referencje Artur Kosiński 1

Współpraca między naszymi firmami rozpoczęła się w 2015 roku, trwa do dzisiaj i odbywa się online. Zakres współpracy obejmuje tworzenie wielu stron www, pozycjonowanie strony i projekty graficzne. Wszystkie usługi były realizowane terminowo i cechowały się wysoką jakością.

Steve, treatmed.pl
referencje-miejskie-ziele

Pan Artur nigdy nie użył słów “nie da się”, sam zaproponował najbardziej optymalne rozwiązania i możliwości. Współpracując miałam poczucie pełnego wsparcia i bezpieczeństwa.

Małgorzata, miejskieziele.pl

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną.

Przejdź do kontaktu
Zamknij okno

Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj więcej darmowych materiałów.

Dostępność WCAG